www.cn.ua
www.cn.ua
 Приветствуем Гость ( Войти | Зарегистрироваться )
 Правила форума  Фото-галерея
Поиск| Пользователи| Помощь 

>>Правила форума (18-09-2002)

Страниц: (4) 1 2 [3] 4  ( Перейти к первому непрочитаному ответу ) ОтветитьДобавить темуНовый опрос
Интересные видео ролики, для прикольных ( юморных) есть другая тема.
« Следующий старейший | Следующий новейший » Подписаться на тему | Отправить тему | Распечатать тему
Operator
Написано Jul 24 2020, 13:32.     Номер поста в теме: 31 Цитировать

Owner

Ответов: 23427

Як звичайно, рекомендую цілком канал.

Чудовий розбір, котрий не зробиш з нашими, трясця їм, перекладачами:

А це просто Вега - мега лошара туалетний :

«Я вам нічіво нє должен» ©, «Ідіть у сраку» ©, «Идите в жопу» © (припиздент України В. Зеленський)

Profile  PM  @    Top
Black Knight
Написано Jul 28 2020, 00:05.     Номер поста в теме: 32 Цитировать

Advanced Member

Ответов: 1146

Я не люблю одиночество. Просто не завожу лишних знакомств - чтобы в людях лишний раз не разочаровываться.
/Харуки Мураками/

Profile  PM  @    Top
Operator
Написано Aug 29 2020, 10:46.     Номер поста в теме: 33 Цитировать

Owner

Канал з обробленими старими "відосіками"

Наприклад, Нью-Йорк столітньої давнини.
Зокрема цікві там у них бездротові трамвайчики.

Або ось ще чуваки по піщаному пляжі на багі вишивають:

«Я вам нічіво нє должен» ©, «Ідіть у сраку» ©, «Идите в жопу» © (припиздент України В. Зеленський)

Profile  PM  @    Top
Operator
Написано Sep 25 2020, 22:46.     Номер поста в теме: 34 Цитировать

Owner

1990 рік – читаю програму двох-трьох телепрограм в газеті "Труд" в пошуках мультфільмів та педерач в стилі "В мире животных".

2020 рік – відкрив за вечерею YouTube і подивився, що там на Марсі.

1) прогрес (технічний, принаймні) прискорюється;
2) суспільство, в якому головне "не висовуватися" і не генерувати ідеї, приречене відстати назавжди.

Profile  PM  @    Top
UAM
Написано Sep 26 2020, 11:00.     Номер поста в теме: 35 Цитировать

Advanced Member

Ответов: 2990

Operator, в 60х-70х прямые трансляции с Луны, Марса, Венеры
в 90х - мультики
В 2020х - трансляция с Марса
Технологии продвигаются. Общество движется по кругу топчется на месте.

Опять бездарности и холуйство наверху, пофигизм посередине и тупая обреченность внизу.

Profile  PM  @    Top
Operator
Написано Sep 26 2020, 12:37.     Номер поста в теме: 36 Цитировать

Owner

UAM, ооо, то напевно були такі трансляції, що ух

В цім контексті показова історія з фотографуванням зворотного боку Місяця, котру вперше (?) провів "совок".
Ну так собі "фото" – якась розмазня.
Та й вона зроблена (та-дааам!) на гамериканську плівку із збитого розвідувального літака США, бо своїх ніяких "анало-говнєтов" не мали

Profile  PM  @    Top
Black Knight
Написано Sep 26 2020, 14:05.     Номер поста в теме: 37 Цитировать

Advanced Member

Ответов: 1146

Я не люблю одиночество. Просто не завожу лишних знакомств - чтобы в людях лишний раз не разочаровываться.
/Харуки Мураками/

Profile  PM  @    Top
UAM
Написано Sep 26 2020, 16:23.     Номер поста в теме: 38 Цитировать

Advanced Member

QUOTE (Operator][b]UAM @ [/
ооо, то напевно були такі трансляції, що ух

Ну, Вам виднее. У меня цветной телевизор появился только в 1980 году

В цім контексті показова історія з фотографуванням зворотного боку Місяця, котру вперше (?) провів "совок".
Ну так собі "фото" – якась розмазня.
Та й вона зроблена (та-дааам!) на гамериканську плівку із збитого розвідувального літака США, бо своїх ніяких "анало-говнєтов" не мали 

Какгбе завод за 20 лет после войны не смогли восстановить.
За то сейчас, на экспорт в штаты пленку продают.
Новую пленку советской марки «Свема» можно купить у американской компании Film Photography Project по 7—8 долларов за катушку

Опять бездарности и холуйство наверху, пофигизм посередине и тупая обреченность внизу.

Profile  PM  @    Top
Dust
Написано Oct 5 2020, 08:53.     Номер поста в теме: 39 Цитировать

Admin

Ответов: 18740

Black Knight,
Запуск прогресса, снятый с борта МКС.

Ты скажи мне мой хороший, и еще чего нибудь....

Profile  PM  @    ICQ    Top
Operator
Написано Oct 23 2020, 20:31.     Номер поста в теме: 40 Цитировать

Owner

Відео запуску раз в 20 прискорене?

ОДИН дядька запускає "кривим стартером" 700-сильний двигун 60-тонного танка. Можливо, так виходить, тому що танк - німецький, а двигун - Maybach
Там, напевно, маховик спершу акумулює енергію.

А потім СРСР спи3див у Німеччині довоєнний Opel Kadett разом із заводом, пізніше "удосконалив" його двигун, після чого виявилось, що запуск "Москвича", особливо взимку - ще той геморой, котрий забере зусилля не одного чоловіка, а всіх, які тільки трапляться

Profile  PM  @    Top
Dust
Написано Oct 24 2020, 04:16.     Номер поста в теме: 41 Цитировать

Admin

Ответов: 18740

Operator, Ну в описании видео так и написано - сначала раскручивается маховик, потом как накопит энергию - подключается к движку и заводит. Это рекомендованный способ запуска зимой, т.к. хотя там есть электрический стартер, батареи зимой ненадежны.

Что касается москвича. Ты подумай, маховик - это масса. Если тебе в машине нужна болванка массой 200-300кг для запуска двигателя, может с ней чот не так? Танку пофиг, он сам на 50 тонн, а в машинке такая штука не прокатит...

Ты скажи мне мой хороший, и еще чего нибудь....

Profile  PM  @    ICQ    Top
UAM
Написано Oct 24 2020, 11:09.     Номер поста в теме: 42 Цитировать

Advanced Member

QUOTE (Operator @ Oct 23 2020, 21:31)
Відео запуску раз в 20 прискорене?

ОДИН дядька запускає "кривим стартером" 700-сильний двигун 60-тонного танка. Можливо, так виходить, тому що танк - німецький, а двигун - Maybach 
Там, напевно, маховик спершу акумулює енергію.

Никакого ускорения там нет.
Это же не дизель. Бензиновый двигатель, если в карбюратор залили эфира, или на прогретом двигателе, то чтобы завестись достаточно подвести поршень в ВМТ и толкнуть. Компрессия то там меньше 7.
Это не В-2 с компрессией 14.
Да и своей солярки у гансов не было. Только для авиационных дизелей.

А потім СРСР спи3див у Німеччині довоєнний Opel Kadett разом із заводом, пізніше "удосконалив" його двигун, після чого

На украл не тянет.
Хотя в плане технологий репарации не многим помогли.
Янки утащили ракетную программу. Пока ею руководил доктор Браун, так и на Луну летали. Самую мощную ракету, Сатурн 5 , построили. А как дело до космических станций дошло, так сдулись.

виявилось, що запуск "Москвича", особливо взимку - ще той геморой, котрий забере зусилля не одного чоловіка, а всіх, які тільки трапляться

Так это же отлично. Если бы не остановка почти всего транспорта вермахта зимой 41, то Москву могли взять.

Этот ответ отредактировал UAM Oct 24 2020, 11:32

Profile  PM  @    Top
Operator
Написано Oct 26 2020, 23:03.     Номер поста в теме: 43 Цитировать

Owner

Dust, так заковика не в маховику. "Москвич" можна було і стартером крутити, і навіть "кривим стартером" напряму, без маховика.
Але, щоб його запустити, краще було спочатку пролити кілька відер гарячої води через систему охолодження, щоб попередньо нагріти двигун і масло в ньому. Також карбюратор з чайника обливати. Ну і...

UAM, про прискорене відео я мав на увазі попереднє - запуск "Прогреса".
Если бы не остановка почти всего транспорта вермахта зимой 41, то Москву могли взять.
Та й хрін з нею
А совкова "анало-говнетна" техніка, зібрана вчорашніми селюками родом з XIX століття, не зупинилась? А, точно! Як би вона зупинилась, якщо транспорт був переважно гужовий, тобто кінно-лошадковий Бо кляті америкоси ще не прислали 400'000 авто.

UAM, скажу по секрету, що для зупинки танків не обов'язково морозяки –50°С, вистачить і –20°, якщо танки радянські.
Це я не про Т-34, а про спроби запуску Т-64 в лісах Гондураса, які я спостерігав на власні очі 20+ років тому.
З 10 танків більш-менш запускався тільки один. І ніяких маховиків, як у підступних нацистів! Тільки акумулятори (4 шт.) та балони зі стисненим повітрям. Це ті штуки, котрі з лісу возилися на зарядку і заправку.
Ну і ще, правда, був той 1 із 10, котрим можна було тягати інші, щоб заводити "з толкача"

Profile  PM  @    Top
UAM
Написано Oct 27 2020, 11:16.     Номер поста в теме: 44 Цитировать

Advanced Member

Operator, что-то Вы не последовательны. Сначала говорите, что Москвич-401 собран по чертежам и на немецком оборудовании имеет проблемы с запуском в холодное время. А потом пишете
Та й хрін з нею

на ответ, что это проблема
всего транспорта вермахта

Operator, Т-64 насколько я помню, Харьковская разработка. Двигатель все то же развитие В-2.
Когда я на нем катался в конце 80-x, он еще был засекречен и в основном стоял в боксах.
А насчет аккумов и баллонов можете не говорить. Тут человеческий фактор.
Лучше на трубе посмотрите ролик, как под Бахмачем заводили ИСУ-152 после полувека простоя.

А совкова "анало-говнетна" техніка, зібрана вчорашніми селюками родом з XIX століття, не зупинилась? А, точно! Як би вона зупинилась, якщо транспорт був переважно гужовий, тобто кінно-лошадковий Бо кляті америкоси ще не прислали 400'000 авто.

Даже не знаю что возразить. Такое впечаление, чт...
Короче..
За что Вы ненавидите свох предков?

Profile  PM  @    Top
Operator
Написано Oct 27 2020, 21:59.     Номер поста в теме: 45 Цитировать

Owner

Не знаю за "Москвич-401" (слава яйцям...), знаю тільки за Москвич-2140.

Це я ще не договорив про Т-64
Після поїздки на кілька км полігоном у 1 з 10 здох двигун 5ТДФ
Ну, поміняли його потім, звісно. За народні бюджетні гроші.

UAM, я тут розділяю предків і радянську систему.
У мого предка забрали 5 років життя на користь РККА, з яких 4 роки - участь у другій світовій війні. Метав міни по німцях. З пораненням.
Що він за це мав?
Потім, замість жити в Чернігові, був посланий... Посланий керівним перстом партії піднімати колгосп і своїми талантами заводити там все 30 років поспіль.
Що він за це мав?
Нічого.
Хату, яку сам будував понад 10 років вечорами після роботи в колгоспі, та ще Москвич-2140. Ну, для сезонного літнього користування.

У "совку" всю його історію (а тим більше зараз на росії) були проблеми з двигунами.
Тому що двигун - найбільш навантажена технологіями, знаннями та досвідом, найбільш вимоглива до якості виготовлення і матеріалів складна сиситема взаємодії тисячі деталей.
А вирішують усе, як казав дідусь Сталін у 1935 році, кадри. А де ті кадри?

Этот ответ отредактировал Operator Oct 27 2020, 22:19

Profile  PM  @    Top
Страниц: (4) 1 2 [3] 4 
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Анонимных пользователей)
0 Пользователей:
50 ответов с Nov 4 2018, 04:51 Подписаться на тему | Отправить тему | Распечатать тему

<< Кухня
ОтветитьДобавить темуНовый опрос

Support by Dust

RSS лента web counter Перепечатка материалов приветствуется с гиперссылкой на "http://forum.cn.ua"