www.cn.ua
www.cn.ua
 Приветствуем Гость ( Войти | Зарегистрироваться )
 Правила форума  Фото-галерея
Поиск| Пользователи| Помощь 

>>Правила форума (18-09-2002)

Страниц: (19) [1] 2 3 4 5 6 ... Последняя » ( Перейти к первому непрочитаному ответу ) ОтветитьДобавить темуНовый опрос
Зе-майдан, ворог - на Банковій
« Следующий старейший | Следующий новейший » Подписаться на тему | Отправить тему | Распечатать тему
Operator
Написано Jun 9 2019, 23:50.     Номер поста в теме: 1 Цитировать

Owner

Ответов: 23100

Коли п-дець всім зе-сподіванням, дайте ляпаса "гідранту".

Тут якось з місяць тому була тема "Зе-епоха" у зв'язку з дивними райдужними сподіваннями 73%, деякі з яких "топили" за обрання президентом:
- блазня,
- торчка,
- боягуза,
- маріонетки,
- і просто класного пацна дурня.
Тобто Вована Зеленського. Якого зрештою і було обрано.

У ній я намагався зафіксувати:
1) імена товаришів, що висловлювалися за "зе",
2) їхні очікування.

Однак вийшла халепа і, як казала баба Юля, "пропало всьо" ©
Ну що ж... Залишимо ті райдужні очікування на совісті тих, хто голосував за нікчему з вищеописаними (МОЇМИ суб'єктивними) характеристиками.

Зараз, за три тижні після інавгурації, вже маємо перші дзвіночки до того, щоб зелену дрянь вичищати.
На завтра, 10 червня. 19 година - акція біля Адміністрації припиздента "Зупини капітуляцію".
Тому що:
- повернений указом "зе" в переговорники з ворогом Кучма вже озвучив "нє надо стрєлять в отвєт",
- ця зрадницька позиція ніде не зафіксована, проте не даються дозволи накривати артилерію ворога, про розгортання якої є розвіддані, і російські терористи вільно проводять обстріли, через що станом на позавчорашній ранок загинуло четверо й десяток поранено.

У попередні роки наші папуги разом з ворожою пропагандою репетували, що "ворог - на Банковій".
Ну ось, вашими молитвами і галочками в бюлетнях, маємо.

Це вже не кажучи про купу інших дуже поганих сигналів:
- призначення свого шобла з "кварталу" в АП,
- кілька нахабних порушень законів і Конституції,
- повернення найпаскудніших діячів з-за кордону,
- Беня з Привату топить за дефолт і марить про 2 млрд $ з нас,
- внутрішні вороги на зразок Медведчука й Бойка шушукаються з "Газпромом", щоб купувати газ з політичним шантажем на додачу.

Всякі заманухи, які навіть прямо ніби не обіцяли "у зе", вже відміняються:
- вже заявили, що припиздент комуналку не знижує (як і попереджали т.зв. "порохоботи"),
- війну він не завершує, а навпаи - підставляє військо ворогові,
- заговорили про відміну субсидій,
- ... не встигаю слідкувати, в чім вас ще кинули.

Отже, шанувальники "Зе",
- які ще у кого є сподівання?
- хтось вже отямився, втер з очей жовту "росу"?
- чи вам ще не досить і ще щось потрібно?

«Я вам нічіво нє должен» ©, «Ідіть у сраку» ©, «Идите в жопу» © (припиздент України В. Зеленський)

Profile  PM  @    Top
SoftR
Написано Jun 10 2019, 00:32.     Номер поста в теме: 2 Цитировать

Owner

Ответов: 9974

шоколапк занесли?
шобла с Рошена тебя в АП не напрягала?

а не петюни заслуга что мертвейчук с бойко шушукаются а не сидят? шушукатся они начали еще при петюне. да и югик генплокулол еще на месте сидит.

не отрабатываешь даже шоколапки. не убедил.

Добавлено:(Jun 10 2019, 01:32)
я надеюсь ты завтра будешь на акции или хотя бы свобода стримить от туда будет. а то и шоколапок не занесут.

Человек - очень умное создание и отлично умеет маскироваться под идиота.

Profile  PM  @    Top
Dust
Написано Jun 10 2019, 05:30.     Номер поста в теме: 3 Цитировать

Admin

Ответов: 18511

Operator, Рано. Эти олени будут писать "а шо он такого сделал?".
Был тут один с "повноваженнь нема", как наш любий друг с шоколапками. После того как ВР повернулась к президенту задом, и тот ничего не может сделать (упс), я бы посмотрел как он переобувается....

Ты скажи мне мой хороший, и еще чего нибудь....

Profile  PM  @    ICQ    Top
Operator
Написано Jun 10 2019, 08:04.     Номер поста в теме: 4 Цитировать

Owner

QUOTE (SoftR @ Сьогодні, 00:32)
а не петюни заслуга что мертвейчук с бойко шушукаются а не сидят?

До речі, як щодо зе-гасла "Весна прийде - саджати будемо"?
Багатьох вже посадили?
Чи може Петро дременув з України, як зе-фани жартували взахльоб?

Додано:(Jun 10 2019, 08:04)
шобла с Рошена тебя в АП не напрягала?
Х.з., може вона з "Рошен", але не з комедійної гоп-компанії.
Наприжував мене Вовчик, тобто чувак на прізвище Вовк з НКРЕ. Так, ось конкретно цей - напружував.

«Я вам нічіво нє должен» ©, «Ідіть у сраку» ©, «Идите в жопу» © (припиздент України В. Зеленський)

Profile  PM  @    Top
SoftR
Написано Jun 10 2019, 08:33.     Номер поста в теме: 5 Цитировать

Owner

До речі, як щодо зе-гасла "Весна прийде - саджати будемо"?

ты хочешь от него за 20 дней того что петюня за 5 лет не сделал?
потрепи посадки будут. а при петрухином генплокулоле посадить когото из тех кто близок к петрухе не реально. а югик за кресло ухватился.

на счет того что не дремнув. так а где он? ты его давно видел? шоколапок тебе занес Сухомлин или Ломако на крайняк но не петруха.
кстати что там частоту уже получили? или как всегда обещали но не дали?

Profile  PM  @    Top
Лист
Написано Jun 10 2019, 10:14.     Номер поста в теме: 6 Цитировать

Advanced Member

Ответов: 3804

QUOTE (SoftR @ Сегодня, 08:33)
кстати что там частоту уже получили? или как всегда обещали но не дали?

О, а можно подробнее, что за частота?

Profile  PM  @    Top
Operator
Написано Jun 10 2019, 10:56.     Номер поста в теме: 7 Цитировать

Owner

Лист, та я сам в ах, уе – до чого тут якась частота, навіщо вона мені і яким вона тут боком.

ты хочешь от него за 20 дней
SoftR, особисто я хочу від нього одного - щоб ніколи більше в око не впадав і щоб його мурчання більше не чув з пошкодженої наркотою горлянки.
В ідеалі "хороший ворог - це мертвий ворог".

Але НЕ Я писав на тисячах бордів "Весна прийде - саджати будемо". Писала "зекоманда" для вас. Ось і питаю: багато насаджали до 31 травня включно?
Так, звісно, і я, й ти розуміємо, що припиздент не саджає і що строки не реальні, і що плокулол вам не такий, так запитую в такому разі: а якого дідька ви раділи з тих бордів, а не запитували "Що за чухню ти несеш і за кого нас маєш?"
І так у всіх примітивних заманухах: ви розуміли, але раді були обдурюватися?
Ось тому за "зебілів" вас мають і межиочі ссуть. А ви й раді.

Далі буде гірше.

Там вже Мертветчук з кумом домовився про капітуліцію.
План "Опозиційної платформи – За життя" з врегулювання конфлікту на Донбасі схвалили в Москві, Донецьку і Луганську, тепер слово за Києвом. Про це під час Всеукраїнського об'єднавчого з'їзду "Опозиційної платформи - За життя" заявив голова політради партії Віктор Медведчук.
Потрібно пояснювати, які плани "врегулювання" може схвалити Пітун?
Не доходить, що це зрада?
Чи ви вже й Медведчука готові лобизати, якщо в котексті "Зе"?

Этот ответ отредактировал Operator Jun 10 2019, 10:59

Profile  PM  @    Top
Лист
Написано Jun 10 2019, 10:58.     Номер поста в теме: 8 Цитировать

Advanced Member

SoftR, Мне кажется, что пора открывать тему (или голосовалку?) по парламентским выборам.

Profile  PM  @    Top
SoftR
Написано Jun 10 2019, 11:42.     Номер поста в теме: 9 Цитировать

Owner

Лист, чуть позже еще только выдвижения партийные идут.
и есть неожиданные блоки так что пока не понятно окончательный список на голосовалку.
и по мажоритарке сделаю 205 206 округа.

Добавлено:(Jun 10 2019, 12:42)
Operator, про частоту ты понял не включай дурака тебе оно не идет.
мертвейчук выгоден петруне они кореша, так что порохососы готовы и у мертвейчука сосать лишь бы не зе.
то что будут посадки я с тобой могу поспорить даже не на алкожижу.

Лист, частоту пообещали той компании в которой работает Operator, и они резко изменили редакционную политику. и везде стали ярыми противниками зе , но большими любителями петруни и прославлятелями мерии с атрошенко.

опер или атрошенко начали славить после получения денег с городского бюджета? вот упустил момент смены вектора ред политики

Operator, на счет бородов, а ну давай расскажи как там с "жизню по новому" зажил? расскажи какие улучшения лично в твоей жизни произошли за 5 лет правления петрушки? даже сахарный диабет от шоколапок не заработал.

Profile  PM  @    Top
Лист
Написано Jun 10 2019, 12:05.     Номер поста в теме: 10 Цитировать

Advanced Member

О, как...Меня вообще события конкретно в Чернигове интересуют примерно в 256,7 раза больше, чем в масштабе страны. К сожалению, ничего не знаю про хитросплетения в городе политики,людей, событий и денег. А тема черниговские новости-вялая.

Profile  PM  @    Top
Operator
Написано Jun 10 2019, 12:51.     Номер поста в теме: 11 Цитировать

Owner

Ось той рівень аргументації, який пропонують шанувальникам "Зе": ...астролог шокировал...
Если Украина поддержит благородные инициативы Владимира Зеленского и его партии, страна пойдет абсолютно новой дорогой.
... залишається додати лиш: "дорогой в таежное болото с петухами из навоза и расправами за перепост в соцсетях".

SoftR, я процитую сам себе і спробуй відповісти (можна теж самому собі):
- до чого тут якась частота,
- навіщо вона мені
- і яким вона тут боком.
Я вже казав: жодного слова до мене про ЧУЖІ, як каже твій презедент, "факінг" справи!
Висновки твої про чиюсь редполітику - маячня, і на цьому - все, я не бажаю чути відносно себе про Ч-У-Ж-І справи, організацйії, частоти, памперси або що інше.

как там с "жизню по новому" зажил?
Життям по-новому зажив, наприклад, Ігор Валеріч Коломойський - виїхав геть і їздив там в Ізраїлі на бюджетній "Шкоді".
Тепер він повернувся, щоб жити по-старому.
Все правильно?

У мене були заробітки і розтрати, які "Пе" жодним чином не стосуються.
А загалом я ж не тупий "зе-фан", щоб своїм холодильником міряти діяльність президента - головнокомандуючого та відповідального за зовнішню політику.

Profile  PM  @    Top
SoftR
Написано Jun 10 2019, 13:19.     Номер поста в теме: 12 Цитировать

Owner

Operator, да мне глубоко похер как зажил Игорь Валерьевич.
я вижу как зажил петюня сын лехи.

ты говоришь что тебя не нужно о чужом спрашивать, так я и спрашиваю о твоем личном, а ты мне про валерьевича ( не про шлюшко олега валеривича речь ) пишешь.
кстати про валеривича а что ты не успел заработать на Корбане? насколько я помню вы были не на стороне березы.

причем частота, да на прямую в твоей орбите интересов, мне наш общий знакомый писал до того как меня разфрендил. что если частоту не получит то закроет редакцию и уедет в Польшу на клубнику. так что твой интерес в частоте есть прямой.
вот такие факинг дела в славном Датском королевстве. Частота тебе вроди и не нужна но не будет частоты не будет у тебя работы.

ну и ты не ответил на вопрос ты сегодня будешь на майдане перед АП ? или твоя задача только шума сделать.

Profile  PM  @    Top
Operator
Написано Jun 10 2019, 14:31.     Номер поста в теме: 13 Цитировать

Owner

Я саркастична підлюка.
Мужик у футболці Зе, зупинка...
Він: дайтє закуріть.
А я: вибачте, не дам. Треба перестати стрілять.
©

SoftR, читати вмієш?
Чи прихильникам "Зе" важко зрозуміти елементарне, повторене півдесятка раз: жодних питань до мене, фізичної особи, про діяльність якихось організацій і їхні справи.
Я нині НЕ є засновником чи керівництвом в жодних діючих організаціях!
З якого переляку до мене, фізичної особи, якісь такі питання на форумах/соцмережах??? Прилюдне поширення якоїсь інформації???
Взагалі мені глибоко по**й та частота! Разом з тією роботою.

так я и спрашиваю о твоем личном
Відповідь у пості вище. Нижні рядки.

ну и ты не ответил на вопрос ты сегодня будешь на майдане перед АП ?
Ні, не буду.
Хочеш поманіпулювати, мовляв, "Ооо, а сам-то не зганяє до Києва на вечорок!" - так?

Profile  PM  @    Top
SoftR
Написано Jun 10 2019, 15:11.     Номер поста в теме: 14 Цитировать

Owner

Operator, ну так и запишем что тебе похер на частоту и работу.
раз петляешь подозреваю что получили.
то что ты не поедешь на Киев оно было понятно. шоколапок заносят а денех не дают. так что кушайте шоколапки а то скоро будут только чупа чупсы для сторонников пети.

Profile  PM  @    Top
Лист
Написано Jun 10 2019, 16:05.     Номер поста в теме: 15 Цитировать

Advanced Member

Я тут прочитал в ВВ, что Вася Чепурной очень креативный боевой корреспондент.

Profile  PM  @    Top
Страниц: (19) [1] 2 3 4 5 6 ... Последняя »
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Анонимных пользователей)
0 Пользователей:
277 ответов с Jun 9 2019, 23:50 Подписаться на тему | Отправить тему | Распечатать тему

<< Политика
ОтветитьДобавить темуНовый опрос

Support by Dust

RSS лента web counter Перепечатка материалов приветствуется с гиперссылкой на "http://forum.cn.ua"