www.cn.ua
www.cn.ua
 Приветствуем Гость ( Войти | Зарегистрироваться )
 Правила форума  Фото-галерея
Поиск| Пользователи| Помощь 

>>Правила форума (18-09-2002)

Страниц: (368) « Первая ... 359 360 361 362 363 [364] 365 366 367 368  ( Перейти к первому непрочитаному ответу ) ОтветитьДобавить темуНовый опрос
Українські новини - 2, ... і не тільки
« Следующий старейший | Следующий новейший » Подписаться на тему | Отправить тему | Распечатать тему
Operator
Написано Oct 30 2020, 00:08.     Номер поста в теме: 5446 Цитировать

Owner

Ответов: 23531

Це таке почуття, коли ти щось захоплено робив, а потім приходить "надпотужна ко-манда неперевершений проффесіоналів" і все летить коту під хвіст.
Знайомо.

Що менше думаєш, то більше однодумців!

Profile  PM  @    Top
Dust
Написано Oct 30 2020, 05:56.     Номер поста в теме: 5447 Цитировать

Admin

Ответов: 18797

Так времени до зимы мало, а майдан пока еще не набрали. Нужно спешить!

https://www.eurointegration.com.ua/news/202.../10/29/7115875/

"Як поки що неофіційно зазначають наші контакти, рішення Конституційного суду України No 13-р/2020, яке скасувало ключові антикорупційні повноваження НАЗК, кримінальну відповідальність за недостовірне декларування, є достатньою підставою для початку запуску Європейською комісією механізму тимчасового призупинення дії безвізового режиму", - йдеться у листі.

Мне кажется наш перзидент даже этих красных флажков не видит... Ну ну...

Ты скажи мне мой хороший, и еще чего нибудь....

Profile  PM  @    ICQ    Top
UAM
Написано Oct 30 2020, 13:09.     Номер поста в теме: 5448 Цитировать

Advanced Member

Ответов: 3050

QUOTE (Dust @ Сегодня, 06:56)
Мне кажется наш перзидент даже этих красных флажков не видит... Ну ну...

Сам не может.
Суфлеров слишком много.
А вот так не получится

Опять бездарности и холуйство наверху, пофигизм посередине и тупая обреченность внизу.

Profile  PM  @    Top
Dust
Написано Oct 30 2020, 20:56.     Номер поста в теме: 5449 Цитировать

Admin

Зеленский сделал лицо мол не его это инициатива.... Подлый конституционный суд сам решил совершить суицид...

Operator
Написано Oct 31 2020, 01:03.     Номер поста в теме: 5450 Цитировать

Owner

Вже один відомий Портнов зіпсував усю інтригу і стало остаточно зрозуміло, на біса це все затівалося:
QUOTE (ПортянкаЯнуковича)
Лучший выход из этой ситуации — добровольная отставка всего его состава.

Головне, щоб всього складу, а потім вони попризначають всіх по квотах. А то, бач, є там 4 судді, призначених Порошенком, котрі єдині за цю дрянь не голосували.

Profile  PM  @    Top
Dust
Написано Nov 1 2020, 02:27.     Номер поста в теме: 5451 Цитировать

Admin

Operator, Ну в текущем виде КСУ это бешенный принтер.

Конституционный суд 3 ноября в закрытом режиме рассмотрит дело о конституционности закона о языке. Об этом свидетельствует повестка дня заседания КСУ, опубликованная в субботу, 31 октября.

Хорошо что он только отменять может

UAM
Написано Nov 1 2020, 10:43.     Номер поста в теме: 5452 Цитировать

Advanced Member

Ответов: 3050

Интересно наблюдать за пауками в банке.
Если мы будем руководствоваться законом – не решим проблему. Заявил министр юстиции Денис Малюська

... решение КСУ, ставшее резонансным, хотим мы того или нет, но было принято именно в рамках Закона.

В статье об ответственности за ложь в декларациях говорится об "умышленном" нарушении. А это доказать в суде практически невозможно и поэтому статью признали несоответствующей Конституции.
... за 2019 год было открыто 410 производств по этой статье, и закрыто почти сразу - 360, другие закрылись позже.

Вот судебная ветвь и ответила: судей нагибали-нагибали и донагибались".

Опять бездарности и холуйство наверху, пофигизм посередине и тупая обреченность внизу.

Profile  PM  @    Top
Dust
Написано Nov 2 2020, 22:31.     Номер поста в теме: 5453 Цитировать

Admin

Мало нагибали... Там такие непотопляемые товарищи, что прямо диву даёшься.

сегодня стало известно, что Высший антикоррупционный суд закрыл первое дело после решения КСУ. Оно касается экс-главы Запорожской облгосадминистрации Константина Брыля, который обвинялся в декларировании недостоверной информации.

https://korrespondent.net/ukraine/4291001-z...erezahruzku-ksu

Нарк
Написано Nov 3 2020, 12:46.     Номер поста в теме: 5454 Цитировать

Устал от Нарзана

Ответов: 14051

разгонять надо все три ветви власти
и вводить ценз при голосовании, чтобы невозможно было купить голоса

Слава Героям!
дивись Всесвітньо-Броварське телебачення
user posted image

Profile  PM  @  ICQ    Top
Operator
Написано Nov 3 2020, 20:17.     Номер поста в теме: 5455 Цитировать

Owner

Нарк, у нас і не з купленими голосами обирають чмо всі 73%.
Потрібен (потрібНІ) цензи, які не допустять тупий люмпен. Але якщо по IQ, то три чверті «мудрого наріду™» сильно образяться

... говорится об "умышленном" нарушении.
Виключаючи суто механічні помилки, як може бути ненавмисним не вказати в декларації, наприклад, хату або авто за ціною хати?
Ой, я ненавмисно, я забув – це як третьокласник виправдовується за невиконану домашку.
Не вказав - значить, навмисно. Юриста наймай, раз такий багатий, що про хати і рахунки забуваєш.

Profile  PM  @    Top
Hamstell
Написано Nov 4 2020, 09:41.     Номер поста в теме: 5456 Цитировать

Advanced Member

Ответов: 1065

QUOTE (Operator @ Nov 3 2020, 20:17)
Потрібен (потрібНІ) цензи, які не допустять тупий люмпен. Але якщо по IQ, то три чверті «мудрого наріду™» сильно образяться 

Найкраща ідея, яку я зустрічав - це купівля голосу виборця державою.
Наприклад, якщо громадянин відмовляється від реалізації свого права на волевиявлення, то отримає від держави матеріальну компенсацію, скажімо, у розмірі одного прожиткового мінімуму (зараз це трохи більше 2 тис. грн). Гроші можна отримати заздалегідь на картку, у списку виборців робиться відповідна відмітка.
Таким чином, майже відпадає можливість перекупу голосів кандидатами за гречку, лампочки та 500 грн., голосують виключно свідомі громадяни
Мінусів у цій системі просто не бачу

Profile  PM  @    Top
Нарк
Написано Nov 4 2020, 17:29.     Номер поста в теме: 5457 Цитировать

Устал от Нарзана

Ответов: 14051

Operator,
Потрібен (потрібНІ) цензи, які не допустять тупий люмпен.

процитирую одного бівшего российского миллионера: "у кого нет миллиарда - тот идет в ж..пу". Рублей имелось в виду.
Мы можем начать с минимального задекларированного дохода в 250 тыс. грн в год или года участия в боевых действиях в армии.
Получается дико, но у нас начался кризис всех ветвей власти.

Слава Героям!
дивись Всесвітньо-Броварське телебачення
user posted image

Profile  PM  @  ICQ    Top
Dust
Написано Nov 4 2020, 19:53.     Номер поста в теме: 5458 Цитировать

Admin

Hamstell, Сама идея неплоха, но вопрос - где брать деньги? Там же как минимум 3 штуки в течении 4 лет. Это как практически 13-я зарплата будет

Hamstell
Написано Nov 5 2020, 15:34.     Номер поста в теме: 5459 Цитировать

Advanced Member

Ответов: 1065

QUOTE (Dust @ Nov 4 2020, 19:53)
Hamstell, Сама идея неплоха, но вопрос - где брать деньги? Там же как минимум 3 штуки в течении 4 лет. Это как практически 13-я зарплата будет 

Можна змінити виборчу систему.
Всі вибори проводяться в один день один раз на п'ять років
Кошти не захмарні для держави, яка хоче щоб владу обирали свідомі громадяни.
Крім того, якщо врахувати, що мінімум 50 відсотків виборців відсіються, можна значно скоротити кількість і склад виборчих комісій.
Та ще додати "діджіталізацію" - голосування в смартфоні - то на Чернігів можна взагалі залишити лише пару пару дільниць.

ПС. Дві тисячі, може, й забагато. Зараз вата і пенси залюбки продають свій голос за продуктові набори або 400-500 грн.

Profile  PM  @    Top
Operator
Написано Nov 6 2020, 22:03.     Номер поста в теме: 5460 Цитировать

Owner

Hamstell, оригінальненько, але.

1) У кандидатів є гроші не тільки щоб гречку роздати, а й профукати на гору макулатури та ефірний час.
Тому навіть в їхніх звичайних бюджетах за умови переходу на «голосо-грошові відносини» можна перерозподіляти бюджет на користь кінцевого виборця, а не рекламні та медіа-компанії.

2) Скільки "пилиться" з бюджету «командою проффесіоналів Атрошенка» навіть у депресивному обласному центрі - Чернігові?
Наприклад, поставили на центральній алеї кілька "бугрів" для скейту за 5,6 млн, а аналоги нібито ставили в інших містах в межах двох млн.
З такими успіхами можуть підняти обсяки цих специфічних "інвестицій".

Як на мене, загальне виборче право віджило, якщо взагалі було доречне у таких масштабних спільнотах, як держава.
Тут якось оцінити б глибину дна тупості потенційного виборця так, щоб він/вона/воно не здогадалися І просто не давати виборчого права. Як зараз - тільки за те, що «восемнадцать мне уже, выбираю я везде».
Наприклад, якщо людина за 30 років не осилила мову держави, у якій живе і бачить/чує цю мову навколо щодня - значить, людина розумово «альтернативно розвинена», тобто олігофрен.

Profile  PM  @    Top
Страниц: (368) « Первая ... 359 360 361 362 363 [364] 365 366 367 368 
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Анонимных пользователей)
0 Пользователей:
5516 ответов с Jul 11 2013, 23:18 Подписаться на тему | Отправить тему | Распечатать тему

<< Политика
ОтветитьДобавить темуНовый опрос

Support by Dust

RSS лента web counter Перепечатка материалов приветствуется с гиперссылкой на "http://forum.cn.ua"