www.cn.ua
www.cn.ua
 Приветствуем Гость ( Войти | Зарегистрироваться )
 Правила форума  Фото-галерея
Поиск| Пользователи| Помощь 

>>Правила форума (18-09-2002)

Страниц: (371) « Первая ... 366 367 368 369 370 [371]  ( Перейти к первому непрочитаному ответу ) ОтветитьДобавить темуНовый опрос
Черниговские новости, ... и не только
« Следующий старейший | Следующий новейший » Подписаться на тему | Отправить тему | Распечатать тему
Operator
Написано Mar 10 2021, 19:51.     Номер поста в теме: 5551 Цитировать

Owner

Ответов: 23531

Нарешті це прозвучало в заголовку достатньо популярного матеріалу. Що світлофор не допоможе, коли в машині прокладка між сидячкою і кермом дерев'яна.

На тому конкретному перехресті здавна була проблема в тім, що на другорядній Гончій (Горького) вулиця йшла головна і тут раптом стає другорядна, при чому перетинається з головною, яка візуально крутіше (ширше) не виглядає.
Така собі пастка для роззяв.
Але ж там ще 2009 року накатали "лежачого" і при його правильному фарбуванні за стандартом він мав би вже достатньо попереджати роззяв і запобігати ДТП.
Але - "ніт", мало. Світлофор.
І ось в цім конкретній випадку навряд чи була б ДТП при тому ж розкладі, але БЕЗ світлофору!

Як вже насправді підза... запарили неодмінні коментарі під кожною новиною про ДТП в стилі:
- "там нада светафор",
- "там нада лежачий полицай",
- "паставти нам переход с кнопкой" тощо.

Пишуть їх зазвичай істеричні жіночки (трясця, знову вони), котрі зроду керма в руках не тримали.
І біс би з ними, але точно таку тенденцію бачу у місті останні років 10 - тулити світлофори і горби на дорозі не те що "аби було", а й на шкоду.

Це така явна демонстрація неспроможності організації руху.
Загалом це вписується в принуим "зроби обмеження всім через кількох рагулів".
Не знаю жодної вулиці, так званої "магістральної", якою можна б було проїхати хоча б умовну половину міста без зупинок.

Останнім часом і зовсім "атракціон небаченої щедрості":
- на колишній Бойовій на спуску - ДВА світлофори втулили, при чому навіть в них двох не помічаю синхронізації;
- на перехресті Київської та Мстиславської - як драстє (так, виїхати ліворуч з другорядної ІНОДІ було важко, але це недостатній привід);
- перед Красним мостом з боку РАЦС - перехід зі світлофором... бляаа-а... як?! для чого?! Стоять тепер затори там регулярно. Там же поруч, за 30 м, - ще два: на перехресті 1 і на "Союзі" теж з кнопкою.

Зтерті гальма, купа зайвого вихлопу, зайво спалені в масштабах міста бочки пального кожного тижня і, звісно, втрачений час багатьох людей.

І нещодавно чи то ідея озвучена, чи вже план вкорячити в Чернігові аж 25 підвищених переходів - це така горбина завширшки з базу самого авто. Уфф...

Що менше думаєш, то більше однодумців!

Profile  PM  @    Top
Black Knight
Написано Mar 13 2021, 21:47.     Номер поста в теме: 5552 Цитировать

Advanced Member

Ответов: 1164

Опять двадцать пять...

Я не люблю одиночество. Просто не завожу лишних знакомств - чтобы в людях лишний раз не разочаровываться.
/Харуки Мураками/

Profile  PM  @    Top
Dust
Написано Mar 16 2021, 10:35.     Номер поста в теме: 5553 Цитировать

Admin

Ответов: 18797

В разговоре будущий депутат Олег Семинский делится планами о своей политической перспективе и готовности баллотироваться от любой из партий.

Он также озвучивает размер бюджета, который готов потратить на то, чтобы получить мандат - семь миллионов долларов. "Договорившись с тобой и подписав понятийный документ, я страхуюсь элементарно. Я попадаю в список той или иной партии - 7 лимонов у меня для этого есть" - заявил он. "Я не буду заниматься публичной политикой. У меня в этом нет необходимости. Но я получаю мандат. И пока не снимут недоторканнисть, пока будет возможность... Вплоть до коммунистов".

В 2019 году Олег Семинский стал народным депутатом ВРУ от партии "Слуга народа" по 205 округу в Черниговской области, обойдя в парламентской гонке кандидата от БПП экс-губернатора В. Кулича и сменив на посту нардепа от БПП Сергея Березенко.

https://censor.net/ru/video_news/3253400/sl...etogo_est_audio

Ты скажи мне мой хороший, и еще чего нибудь....

Profile  PM  @    ICQ    Top
Страниц: (371) « Первая ... 366 367 368 369 370 [371] 
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Анонимных пользователей)
0 Пользователей:
5552 ответов с Apr 9 2004, 11:26 Подписаться на тему | Отправить тему | Распечатать тему

<< Политика
ОтветитьДобавить темуНовый опрос

Support by Dust

RSS лента web counter Перепечатка материалов приветствуется с гиперссылкой на "http://forum.cn.ua"