www.cn.ua
www.cn.ua
 Приветствуем Гость ( Войти | Зарегистрироваться )
 Правила форума  Фото-галерея
Поиск| Пользователи| Помощь 

>>Правила раздела Услуги

ОтветитьДобавить темуНовый опрос
Спеціаліст по холодильниках, розшукується притомний
« Следующий старейший | Следующий новейший » Подписаться на тему | Отправить тему | Распечатать тему
Operator
Написано Nov 17 2019, 17:16.     Номер поста в теме: 1 Цитировать

Owner

Ответов: 23100

Потрібен ремонтер холодильників, котрий не обсереться після озвучування проблеми.
А то вже троє злилися за схемою "Я тут посмотрю і перезвоню..."

Проблема - індикація "F1" на табло 13-річного холодильника Haier HRF-348AE, що свідчить про несправність датчика температури.
Відповідно йде неправильний розподіл охолодження між холодильником і морозилкою: все в морозилку йде. Тільки якщо вимкнути і за кілька хвилин вмикати, то охолодить основну, холодильну камеру.

Чого вони зливаються - хрін його знає, один казав що датчик на Haier знайти важко.
Ну, я ось знайшов одним запитом в Google щось таке: https://www.repairclinic.com/PartDetail/Tem...9X27791/4589679 - ще б знати, чи воно підходить.

Додано:(Nov 17 2019, 17:16)
Треба було записувати номера тих, що позливались, щоб раптом вдруге бідолах не потривожити

Этот ответ отредактировал Operator Nov 16 2019, 20:35

«Я вам нічіво нє должен» ©, «Ідіть у сраку» ©, «Идите в жопу» © (припиздент України В. Зеленський)

Profile  PM  @    Top
Ruba
Написано Nov 18 2019, 09:56.     Номер поста в теме: 2 Цитировать

Advanced Member

Ответов: 2005

чесно- враховуючи вартість роботи мастера дешевше купити датчик та самому спробувать, бо 200 грн за виклик трошки дорожче за 7 уе

Добавлено:(Nov 18 2019, 09:56)
Добавь себе на стену, чтобы не забыть

Profile  PM  @    ICQ      Top
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Анонимных пользователей)
0 Пользователей:
1 ответов с Nov 16 2019, 20:32 Подписаться на тему | Отправить тему | Распечатать тему

<< Услуги
ОтветитьДобавить темуНовый опрос

Support by Dust

RSS лента web counter Перепечатка материалов приветствуется с гиперссылкой на "http://forum.cn.ua"