www.cn.ua
www.cn.ua
 Приветствуем Гость ( Войти | Зарегистрироваться )
 Правила форума  Фото-галерея
Поиск| Пользователи| Помощь 

>>Правила форума (18-09-2002)

Страниц: (10) « Первая ... 4 5 6 7 8 [9] 10  ( Перейти к первому непрочитаному ответу ) ОтветитьДобавить темуНовый опрос
Черный список работодателей Чернигова, Оставляем отзывы о недобросовестных работодателях Чернигова
« Следующий старейший | Следующий новейший » Подписаться на тему | Отправить тему | Распечатать тему
Operator
Написано Feb 23 2017, 13:35.     Номер поста в теме: 121 Цитировать


Owner


Ответов: 23746





Можна привітати Станіслав Глушак з сайту PRO.CN.ua зі вступом до клубу "чорних працедавців".

«оГЛУШенные Чернигова», «Стас, віддай гроші!»
Спіткала ця халепа Юлію Ковтун, котра працювала у Глушака для його (?) сайту.
Ситуація і навіть вид діяльності такі ж, як у мене з Сашком Хутоненком. Так що з розумінням і співчуттям трохи зацитую:
QUOTE
Известный черниговский блогер Станислав Глушак, с которым я проработала год на его новостном сайте Pro.cn.ua (с самого первого дня существования), решил свой коллектив тупо кинуть.
О его дурной славе я узнала в процессе работы. Пару раз он задерживал деньги, но я оставалась работать, потому что меня устраивали условия и монетизация труда. Сколько сделал работы - столько и получил. Поэтому в моих интересах было работать по вечерам и выходным.
Когда начался период отпусков, то он затянул с оплатой. Затем просто перестал отвечать на вопросы о зарплате.
Я ушла из коллектива одна из первых, но продолжала ему писать и звонить. ... в Фейсбуке – заблокировал. Я написала жене (а что мне оставалось делать?). Он нашелся в течении двух минут. Его это обидело так, что он решил прямо сказать, что деньги не отдаст и послал меня,заблокировав даже на телефоне. Еще и в краже обвинил (хотел напугать) и непонятно в каком сливе инфы.
Это стало отправной точкой, после которой я написала «письма счастья» в прокуратуру, налоговую, инспекцию труда, попали они и в полицию. Сейчас продолжаются проверки.
Это тот случай, когда работодатель/заказчик считает, что он самый умный и крутой медийщик, который может обыграть всех.
... ...
Я пишу об этом публично, чтобы не дать этому дело здохнуть на полках вышеупомянутых структур, а всех вас уберечь от черного работодателя/коллеги/партнера, который кинул не одну меня.


Этот ответ отредактировал Operator Feb 24 2017, 12:42


Москалів не любив завдовго до того, як це стало мейнстрімом.
 
Profile  PM  @    Top
SoftR
Написано Feb 23 2017, 14:12.     Номер поста в теме: 122 Цитировать


Owner


Ответов: 10359





Operator, там все значительно интереснее, среди моих друзей на Фб уже с десяток тех кому должен Стас.


Человек - очень умное создание и отлично умеет маскироваться под идиота.
 
Profile  PM  @    Top
Operator
Написано Feb 23 2017, 18:10.     Номер поста в теме: 123 Цитировать


Owner


Ответов: 23746





«Серійний» жлоб, як і Саша Ху.
Ну там Юля й пише, що вона така не одна. До того ж далеко не всі готові розголошувати такі випадки.



Москалів не любив завдовго до того, як це стало мейнстрімом.
 
Profile  PM  @    Top
SoftR
Написано Feb 23 2017, 19:23.     Номер поста в теме: 124 Цитировать


Owner


Ответов: 10359





Operator, ну Юля пишет за коллектив. а просто людей знаю у которых брал в долг


Человек - очень умное создание и отлично умеет маскироваться под идиота.
 
Profile  PM  @    Top
Operator
Написано May 23 2020, 13:02.     Номер поста в теме: 125 Цитировать


Owner


Ответов: 23746





вул. Мстиславська, 37
Дивовижна контора. Почули цю адресу - кладемо трубку.
Суть така: оголошують РІЗНІ вакансії з обіцянками зарплат вище ринкових приблизно в півтора рази, проте вакансія в них одна й та сама: чіплятися до людей і пропонувати ВІКНА.
Вони спершу відфільтровують тих, хто достатньо рішучий, енергійний і може рота роззявити. Потім намагаються на словах кинути заманухи всякі, але суть одна: чіплятися до людей і пропонувати ВІКНА.
Це ті пацанчики, що працюють, наприклад, біля ринків.

Ну і загалом етапи, коли варто "відвалитися" у спілкуванні з такими чуваками:
1) при дзвінку на тел. під вакансією вони запитують вік, як звати і... і все, цього досить, вже запрошують прийти;
2.1) у "секретарки" на Мстиславській, 37 лежить гірка дешевих мобілок – ознака того, що користують ботоферму аккаунтів для купи безкоштовних оголошень
2.2) співбесіда "колективна" (наприклад, три особи одночасно);
3) приводять на місце біля базару і запрошують поспостерігати за роботою "цього класного пацана"

Зараз їх трохи попустило і вакансії скромніше оголошують (піший кур'єр - напевно, їхні), а раніше - ух, чого тільки не писали.

Першого разу я проігнорував запрошення (відвалився на 1 етапі).
Другого прийшов і подивився на цю співбесіду, спитав, що це за прикол такий і куди такий набір кадрів (але відповіді не було).
Третій раз якийсь чувачок повів мене вулицями... Напевно ж, у якусь контору, правильно? Анонсував знайомство з іншим класним чуваком, від якого "на 80% буде залежати" чи мене візьмуть (ах, у єть, які круті пацани).

Прийшли... Задній прохід центрального базару...
І - він! Молодий. Охайно вдягнений. Негр. НЕГР.
Бере, с-ка, каталог, візитки - і пішов працювавть.

– Ok, прикольна робота з людьми на свіжому повітрі, але вакансія була іншою, – кажу.
– Так вам же никто не говорит, что именно это надо делать.


Не пробував, але очевидно, що хочуть поїздити на шиї амбітних енергійних молодих людей, доки ті самі не відваляться.

Этот ответ отредактировал Operator May 23 2020, 13:05


Москалів не любив завдовго до того, як це стало мейнстрімом.
 
Profile  PM  @    Top
Black Knight
Написано May 23 2020, 19:25.     Номер поста в теме: 126 Цитировать


Advanced Member


Ответов: 1248





Operator, Да хватает еще таких вакансий.
Если что-то недоговаривают или пишут одно, а потом оказывается совсем другое, то не стоит даже и пробовать - зря выброшенное время.


Я не люблю одиночество. Просто не завожу лишних знакомств - чтобы в людях лишний раз не разочаровываться.
/Харуки Мураками/
 
Profile  PM  @    Top
SoftR
Написано May 23 2020, 23:11.     Номер поста в теме: 127 Цитировать


Owner


Ответов: 10359





Operator, этой схеме на том же адресе лет 10 точно. погугли писали о них если не тут то на оГороде


Человек - очень умное создание и отлично умеет маскироваться под идиота.
 
Profile  PM  @    Top
Нарк
Написано May 27 2020, 16:12.     Номер поста в теме: 128 Цитировать


Устал от Нарзана


Ответов: 14097





по-моему их же лохотрон с окошками
єти ребята постоянно стояли на рынке
результаты заказов у них хорошо освещены в фейсбуке

Этот ответ отредактировал Нарк May 27 2020, 16:13


Слава Героям!
дивись Всесвітньо-Броварське телебачення
user posted image
 
Profile  PM  @  ICQ    Top
SoftR
Написано May 27 2020, 21:12.     Номер поста в теме: 129 Цитировать


Owner


Ответов: 10359





Нарк, именно они. хотя юрлицо может формально и другое но схема таже


Человек - очень умное создание и отлично умеет маскироваться под идиота.
 
Profile  PM  @    Top
Нарк
Написано May 27 2020, 21:27.     Номер поста в теме: 130 Цитировать


Устал от Нарзана


Ответов: 14097





мне как раз надо штук 6 окон 2.40 на 2.40, можно подинамить
но чувствую надо вторую симку


Слава Героям!
дивись Всесвітньо-Броварське телебачення
user posted image
 
Profile  PM  @  ICQ    Top
Shark
Написано May 27 2020, 21:51.     Номер поста в теме: 131 Цитировать


Owner


Ответов: 7469





QUOTE
Охайно вдягнений. Негр. НЕГР.

Operator, Ты никогда не видел ранее афроукраинцев?
 
Profile  PM  @  ICQ    Top
Operator
Написано May 28 2020, 18:19.     Номер поста в теме: 132 Цитировать


Owner


Ответов: 23746





Shark, ну, не те, щоб я не бачив негрів. Але я не бачив жодного негра серед інтелігенції. Хоча б серед технічної інтелігенції.

І я не бачу причин долучатися до нав'язуваного "тренду" називати негрів "афро-...кимось", тому що слово "негр" не має негативного сенсу.
QUOTE
Академічний тлумачний словник (1970—1980)
НЕГРИ, ів, мн. (одн. негр, а, чол.; негритянка, и, жін.). Назва корінного населення тропічної Африки, яке має темний колір шкіри і належить до негроїдної раси, а також нащадків африканців-негроїдів, примусово переселених у XVI—XIX ст. в Америку.
Прислужниці арабки, туркені, негритянки й українки розносять кофе, фрукти й шербети (Нечуй-Левицький, II, 1956, 446);
Негр порівнює улюблену дівчину зі стрункою пальмою (Максим Рильський, III, 1956, 133); 
* У порівняннях. Обслуги біля мінометів стоять, вмиваючись потом, чорні, як негри (Олесь Гончар, III, 1959, 54).


Этот ответ отредактировал Operator May 28 2020, 18:20


Москалів не любив завдовго до того, як це стало мейнстрімом.
 
Profile  PM  @    Top
Нарк
Написано May 28 2020, 20:14.     Номер поста в теме: 133 Цитировать


Устал от Нарзана


Ответов: 14097





QUOTE
«Я вам нічіво нє должен» ©, «Ідіть у сраку» ©, «Идите в жопу» © (припиздент України В. Зеленський)

ну почему это нельзя сказать налоговой


Слава Героям!
дивись Всесвітньо-Броварське телебачення
user posted image
 
Profile  PM  @  ICQ    Top
Hamstell
Написано May 29 2020, 12:39.     Номер поста в теме: 134 Цитировать


Advanced Member


Ответов: 1084





QUOTE (Нарк @ May 28 2020, 20:14)
QUOTE
«Я вам нічіво нє должен» ©, «Ідіть у сраку» ©, «Идите в жопу» © (припиздент України В. Зеленський)

ну почему это нельзя сказать налоговой

Чому не можна? Кажуть і гірше
 
Profile  PM  @    Top
Operator
Написано Jan 15 2021, 20:50.     Номер поста в теме: 135 Цитировать


Owner


Ответов: 23746





ВАТ (ПАТ) "Чернігівгаз" також давно варто занести в "чорний список роботодавців" , а точніше - відтоді, як там стала рулити Алла Арматурівна Ярова.

Люди звідти порозбігалися, залишилися ті, кому аби як до пенсії дошкандибати. Сидять на мінімалці.
Дійшло до того, що вже не лише начальників відділів шукають по оголошеннях, а вже й вакансію головного інженера (на 24-48 тисяч грн) розмістили на Work.ua
Тільки спробуй-но там хтось зпрацюватися з Аллою Арматурівною...

Этот ответ отредактировал Operator Jan 15 2021, 20:57


Москалів не любив завдовго до того, як це стало мейнстрімом.
 
Profile  PM  @    Top
Страниц: (10) « Первая ... 4 5 6 7 8 [9] 10 
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Анонимных пользователей)
0 Пользователей:
137 ответов с Nov 13 2010, 18:35 Подписаться на тему | Отправить тему | Распечатать тему

<< Кухня
ОтветитьДобавить темуНовый опрос

 



Support by Dust


  RSS лента  web counter Перепечатка материалов приветствуется с гиперссылкой на "https://forum.cn.ua"