www.cn.ua
www.cn.ua
 Приветствуем Гость ( Войти | Зарегистрироваться )
 Правила форума  Фото-галерея
Поиск| Пользователи| Помощь 

>>Правила форума (18-09-2002)

Страниц: (13) « Первая ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13  ( Перейти к первому непрочитаному ответу ) ОтветитьДобавить темуНовый опрос
Уплотнєніє, "Мы к вам, профессор..."
« Следующий старейший | Следующий новейший » Подписаться на тему | Отправить тему | Распечатать тему
Operator
Написано Jun 17 2007, 12:16.     Номер поста в теме: 136 Цитировать


Owner


Ответов: 23747





Night Cat, на жаль я не зовсім зрозумів твоєї позиції. Ти сюди зайшов покривлятися
QUOTE
"дытячи майданчики"..
чи для чого?
Обгрунтуй, будь-ласка, думку про те що квартири не подешевшають. Дуже цікаво.

Цікаво також почути, які позитиви на твою думку отримають мешканці навколишніх будинків від будівництва?

Жінки з колясками вже зараз змушені гуляти на парковці. Це нормально?

QUOTE
Лучше бы ососсаную дверь в своём подъезде покрасили бы.
Яким боком двері навколишніх будинків стосуються теми незаконного будівництва, що суперечить законам і будівельним нормам?


Москалів не любив завдовго до того, як це стало мейнстрімом.
 
Profile  PM  @    Top
Night Cat
Написано Jun 17 2007, 18:45.     Номер поста в теме: 137 Цитировать


Advanced Member


Ответов: 1736





Operator, ты вот постоянно говоришь про незаконность строительства.
Но ведь, как я понял, разрешение на строительство получено. И занимались этим специалисты.
То что вам не хочется, чтобы рядом возник еще один дом - это все понятно.
Спроси любого, включая меня: хочется ли вам, чтобы рядом построили более красивый, сосременный жилой дом (просто дом)?
Конечно восторге никто не будет.
Но это же не серьезно. Мало ли что кому хочется..

QUOTE
Обгрунтуй, будь-ласка, думку про те що квартири не подешевшають.

А почему они должны подешеветь? Новая сторойка что - ускорит их старение, изменит район? Все как было так и будет.

QUOTE
Цікаво також почути, які позитиви на твою думку отримають мешканці навколишніх будинків від будівництва?

Позитива не будет. Его и не должно быть. Он будет у жильцов нового дома.
Это нормально.
К тому же ти сам пишешь, что строители обещали.
буде збудовано новий дитячий майданчик та відремонтовано під’їзди.

По поводу дет. площадок. Жильцы постоянно приводят это чуть ли не как основной аргумент против застройки. Поэтому я и написал в своем предыдущем посте - во что они превращаются самими жильцами.

QUOTE
Жінки з колясками вже зараз змушені гуляти на парковці. Це нормально?

Ну, что ты хочешь чтобы я на это сказал?
Конечно, парк возле дома это замечательно, но я попробую сказать немного иначе: даже наличие парковки (стоянки как я понимаю) во вменяемой близи возле дома это уже роскошь по нынешним временам урбанизации.
Смотрите реально на вещи.
 
Profile  PM    Top
Operator
Написано Jun 17 2007, 19:47.     Номер поста в теме: 138 Цитировать


Owner


Ответов: 23747





QUOTE
Но ведь, как я понял, разрешение на строительство получено. И занимались этим специалисты.
Я кажу про те, що бачу фактично: порушення закону і державних будівельних норм, зокрема норми по 12,2 метри кв. зеленої зони.
Як отримуються подібні дозволи у нас, незважаючи ні на що, думаю ні для кого не секрет.
QUOTE
Спроси любого, включая меня: хочется ли вам, чтобы рядом построили более красивый, сосременный жилой дом (просто дом)?
Конечно восторге никто не будет.
Тут вже писано було - неподалік, у сусідньому кварталі ведеться будівництво на місці пустиря. Ані слова про якісь протести я не чув. Чому?
Отже, справа НЕ в тому, що поруч будівництво.
QUOTE
Но это же не серьезно. Мало ли что кому хочется..
Не "кому", а "власникам і користувачам" - стаття 23 закону про планування і забудову. Лінк на закон вже наводився.
Не "что", а дотримання закону і норм.
QUOTE
А почему они должны подешеветь? Новая сторойка что - ускорит их старение, изменит район? Все как было так и будет.
В мене є вибір, де придбати квартиру:
1.) в районі де бетонні коробки стоять впритул одна до одної;
2.) в будинку, під яким є двір з деревами, газонами і спортмайданчиками.
Я гуляв малим у дворі, де були газони і такий же великий спортмайданчик. Знаю що дітям це потрібно. Якимй варіант я оберу? Що потрібно, щоб я обрав варіант номер один?
QUOTE
К тому же ти сам пишешь, что строители обещали.
буде збудовано новий дитячий майданчик та відремонтовано під’їзди.
Обіцянка-цяцянка - дурню радість. "Буде" і "є" - дві великі різниці. Чому ж не відремонтовано, перш ніж будувати? Це раз.
Два - де це його "буде збудовано"? spy.gif На даху нового будинку? У повітрі? Де?
Три - і це головне мабуть - ремонтом під'їздів мають займатися планово ЖРЕДи, а не швондери-забудовники. Те що хтось там посмикає за нитки і змусить ЖРЕД №11 виконати свій обов'язок - це як компенсація не катить, м'яко кажучи.
QUOTE
По поводу дет. площадок. Жильцы постоянно приводят это чуть ли не как основной аргумент против застройки. Поэтому я и написал в своем предыдущем посте - во что они превращаются самими жильцами.
Так, є таке. Розтягують на цеглу ті ж фортеці, крадуть плити з-під лавок - це все реалії сусідніх дворів. Но я - не Иссидора Дункан © Це роблять одиниці, це роблять злочинці, це робить хамло і бидло. Так же як недавно з-під Іллінської церкви покрали плити. Але це не значить що місту непотрібна ця пам'ятка.
Ще одне - вище я наводив промовисту фотку - паркани зі свіжих дошок поруч з дитячими качелями без сидячок. Є певні служби, комунальні підприємства, в обов'язку яких є дотримання їх в належному стані. Дошок, як видно, вистачає. Йдуть тіки не туди.
QUOTE
... но я попробую сказать немного иначе: даже наличие парковки (стоянки как я понимаю) во вменяемой близи возле дома это уже роскошь по нынешним временам урбанизации.
Смотрите реально на вещи.
Насрать мені і більшості тут на парковки біля будинку. Парковки - це дійсно, як ти сказав - розкіш. А дерева і газони - це необхідність. Потрібна парковка - будь-ласка, закопуйте її в землю і продавайте місця на додачу до квартир, хто здатен заплатити.

Урбанізацію я розумію інакше - НЕ як ліквідацію того мінімуму необхідних дитячих майданчиків і дерев, а як ліквідацію приватного сектору в центрі міста. А він тут в радіусі 400-500 метрів в будь-якому напрямку.


Москалів не любив завдовго до того, як це стало мейнстрімом.
 
Profile  PM  @    Top
Арс
Написано Jun 17 2007, 22:34.     Номер поста в теме: 139 Цитировать


Advanced Member


Ответов: 2792





Вот прямо сейчас по Черниговскому ТВ идет сюжет об этом строительстве. В сюжете прозвучало, что с помощью обратились прямо к президенту, передав ему письмо Катериною Ющенко, когда она была в Чернигове на днях.
А дальше сюжет о кафе, которое строится вплотную к дому и закрывает окно(было фото у нас на форуме).
Думаю завтра желающие смогут посмотреть повтор.
Программа "Тиждень" ЧДТ.

Этот ответ отредактировал Арс Jun 17 2007, 22:49


user posted image Кафедра електроніки, автоматики, робототехніки та мехатроніки НУ "Чернігівська політехніка" (https://inel.stu.cn.ua)
 
Profile  PM  @    ICQ    Top
Night Cat
Написано Jun 18 2007, 00:09.     Номер поста в теме: 140 Цитировать


Advanced Member


Ответов: 1736





QUOTE
Я кажу про те, що бачу фактично: порушення закону і державних будівельних норм, зокрема норми по 12,2 метри кв. зеленої зони.

Я думаю, что 12 кв. метров зеленой зоны у вас будет по-любому.

QUOTE
В мене є вибір, де придбати квартиру:
...

У тебя даже есть выбор купить (построить) виллу, например в той же Александровке. tease.gif
 
Profile  PM    Top
Нарк
Написано Jun 18 2007, 10:52.     Номер поста в теме: 141 Цитировать


Устал от Нарзана


Ответов: 14097





Night Cat,
QUOTE
Но ведь, как я понял, разрешение на строительство получено. И занимались этим специалисты.

угу... звiсно... i вони ще хабарiв не отримують....


Слава Героям!
дивись Всесвітньо-Броварське телебачення
user posted image
 
Profile  PM  @  ICQ    Top
Operator
Написано Jun 18 2007, 14:08.     Номер поста в теме: 142 Цитировать


Owner


Ответов: 23747





QUOTE
Я думаю, что 12 кв. метров зеленой зоны у вас будет по-любому.
Night Cat, їх нема і зараз.

В тему так званих "дозволів".
У згаданій Арс програмі "Тиждень" було показано папірець - якийсь ордер, і сказано про неправильно вказану адресу. Ось в чому справа, виявляється... А Юрко Петрушевський там в інтерв'ю завзято розповідає про дозврли і законність. Мурло.

Наведена нижче стаття на прикладі описує злодійську швондерську схему з підставними адресами. В даному випадку вул. Чернишевського опиняється у дворі обласної бібліотеки ім.Короленка - пам'ятки архітектури. (Даруйте за "простирадло")



Початок цієї історії водночас має і романтичний, і детективний характер. Романтичний, бо все сталося, як у старих романах, тобто "в один прекрасний день пан Н. побачив, що...". А детективний, бо побачене було не куточком старовинного парку чи обличчям чарівної незнайомки, а будівельною технікою, яка енергійно гризла асфальт у безпосередній близькості до будівлі, з вікна якої все те бачилося.

Якщо ж конкретно, то техніка з'явилася у дворі обласної бібліотеки імені Короленка. А побачив і, природно, поцікавився, що ж діється, директор цієї бібліотеки Петро Грищенко. Представники замовника (це вже не романтика і не детектив, а чистісінької води реалії сьогодення) пояснили, що діють згідно з дозволом Чернігівської міськради. Той дозвіл передбачав надання права приватному багатопрофільному підприємству "Аміго" та товариству з обмеженою відповідальністю "Десна-ФК" проектувати і будувати готельно-розважальний комплекс по вул. Чернишевського, 3.

Спантеличений директор бібліотеки почав пояснювати порушникам асфальтного спокою, що вони заблудилися, що вулиця Чернишевського справді недалеко від бібліотеки, але її непарні номери знаходяться
на протилежному боці, тобто за іншою адресою, однак бажаного ефекту це не мало.

Зрозуміло, П.Грищенко почав інформувати у всі інстанції, які мали якесь відношення до дотримання правил забудови міста, відведення землі під будівництво, охорони пам'яток історії та культури (а приміщення бібліотеки є водночас пам'яткою історії та архітектури), що біля бібліотеки діється щось незрозуміле.
Йому почали відповідати. Чернігівське міське управління земельних ресурсів, наприклад, 9 листопада ц.р. у листі, підписаному начальником управління М.Даниленком, вважає, що "роботи на згаданій земельній ділянці повинні вестись у відповідності до законодавства України", Чернігівська регіональна філія державного підприємства "Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті по земельних ресурсах" (директор В.Боклаг), що "на території охоронної зони може бути розташовано один або декілька землекористувачів, які мають право використовувати земельну ділянку з певним обмеженням прав на неї".

Останнє твердження проливає певне світло на інший, раніше прийнятий документ —
рішення Чернігівської міської ради "Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок у межах М.Чернігова та надання дозволу на розроблення проекту відведення земельних ділянок".
Ось витяг із нього, підписаний 8 вересня 2005 року міським головою О.Соколовим:
"Розглянувши клопотання, заяви юридичних та фізичних осіб, пропозиції відділу земельних ресурсів міської ради про надання, вилучення і передачу земельних ділянок, надання дозволу на розроблення проекту відведення земельних ділянок, керуючись Земельним кодексом України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України "Про оренду землі", міська рада вирішила:
272.2 Передати земельну ділянку в короткострокову оренду, строком на 3 роки, площею 0,0631 га, у рівних частках, по вул. Чернишевського,3, для проектування та будівництва готельно-розважального комплексу".


А ось думка Чернігівської обласної інспекції по охороні пам'яток історії та культури, викладена в листі від 16 листопада ц.р. директором інспекції В.Мултаненом:
"Вперше питання про будівництво за вказаною адресою розглядалося містобудівною радою 03.08.2004 р., де Цимбаленко і М. (на той час начальник інспекції) озвучила позицію інспекції про недотримання режиму охоронних зон навколо пам'ятки і неможливість такого будівництва. Містобудівна рада (дорадчий орган при управлінні архітектури та містобудування Чернігівської міськради, де рішення приймаються за більшістю голосів) рекомендувала зазначений об'єкт для подальшого опрацювання при умові вирішення питання землекористування та врахування наявності поряд пам'ятника архітектури". Далі в листі надибуємо на дві вельми промовисті деталі про те, що на будівництво "проектна документація оформлена... неналежним чином, без зазначення на плані назв вулиць".

Навіть для далекої від питань будівництва людини це видається принаймні дивним. Як це будувати без точно вказаної адреси? Чи не в цьому й криється суть? По Чернишевського, 3 знаходиться житловий будинок. Мабуть, отримавши дозвіл на будівництво на вказаному місці, треба той будинок знести, а його мешканців забезпечити квартирами. А навіщо, коли можна вести будівництвом іншому місці? Дешевше обійдеться. Незаконно? Ну, це ще як подивитися... Хіба ж немає прикладів, коли будівництво велося без відповідної документації, і нічого — проходило. Головне — збудувати. Ну, пообурюється якась там громадськість, але ж будинок стоїть. У ньому розміщуються потрібні заклади, живуть потрібні люди. Не змусять же зносити споруду. Правда, в Одесі два поверхи незаконно спорудженого престижного будинку в престижному місці зносять нібито. Але то — в Одесі...

Ще одна цитата із листа облінспекції охорони пам'яток історії та культури:
"Інспекція добре розуміє занепокоєння керівництва бібліотеки щодо близького сусідства з нею готельно-розважального комплексу. Отримавши листа від Грищенка П. В., ми ще раз підняли питання на містобудівній раді про недоцільність будівництва зазначеного об'єкта за адресою Чернишевського, З, але, як з'ясувалося, ставити його вже запізно". Себто як — запізно? Що це, як за умови констатації остаточного відмирання кори головного мозку не варто робити штучне дихання і масаж серця? Не допоможе, мовляв. Будь-які рішення приймають люди, яким, на жаль, властиво помилятися. Але ж головне — виправляти помилки. А тут ще йдеться не просто про помилку, а схоже, про намагання (чиє?) заплутати ситуацію і скористатися цією заплутаністю у чиїхось (чиїх?) інтересах. Адже по суті будівництво починають не поблизу бібліотеки по вулиці Чернишевського, 3, а у дворі бібліотеки по проспекту Миру. Наприкінці хочеться пояснити суть заголовка цієї кореспонденції, щоб чернігівці не запідозрили автора в незнанні географії древнього міста. Словесно "перенести" Бобровицю на Лісковицю його спонукало прагнення замовників будівництва розпочати його замість вулиці Чернишевського по проспекту Миру. Якщо можна відступити на кілька десятків чи сотень метрів, то чому не можна зробити відступ і на кілька кілометрів?
© Олександр ОЛІЙНИК.


Москалів не любив завдовго до того, як це стало мейнстрімом.
 
Profile  PM  @    Top
Operator
Написано Jun 18 2007, 19:42.     Номер поста в теме: 143 Цитировать


Owner


Ответов: 23747





Сьогодні вночі на огороженому спортмайданчику було скоєно підступний і жахливий акт вандалізму. amazed.gif Нема меж горю забудовників та церберів-охоронців. Вщент знищено малу архітектурну форму у вигляді двокімнатної споруди з маленькими віконцями та отворами в підлозі:

user posted image

Дірка оперативно закрита одним з прольотів паркану, що залишалися у швондерів. Ведеться слідство...

Этот ответ отредактировал Operator Jun 18 2007, 19:46


Москалів не любив завдовго до того, як це стало мейнстрімом.
 
Profile  PM  @    Top
Night Cat
Написано Jun 18 2007, 23:16.     Номер поста в теме: 144 Цитировать


Advanced Member


Ответов: 1736





Кстати, если этих поджигателей поймают - мало не покажется.
Еще повезет, если пожары по всей области не повесят.
 
Profile  PM    Top
Написано Jun 19 2007, 07:37.     Номер поста в теме: 145 Цитировать





Ответов:





>>> Еще повезет, если пожары по всей области не повесят.

за последние 20 лет

Добавлено: (June 19, 2007, 8:37 am)
smile.gif
 
Profile  PM  @    Top
Нарк
Написано Jun 19 2007, 10:52.     Номер поста в теме: 146 Цитировать


Устал от Нарзана


Ответов: 14097





QUOTE
було скоєно підступний і жахливий акт вандалізму

якi падонкi! жах! А ще називають себе громадянським суспiльством!

QUOTE
"проектна документація оформлена... неналежним чином, без зазначення на плані назв вулиць".

мабуть, спецiалiсти робили....


Слава Героям!
дивись Всесвітньо-Броварське телебачення
user posted image
 
Profile  PM  @  ICQ    Top
Operator
Написано Jun 19 2007, 10:55.     Номер поста в теме: 147 Цитировать


Owner


Ответов: 23747





Night Cat, ось ти в темі то там, то сям буркнув... Порушений закон тут наведено і стандартну схему підставної адреси теж. Ти давай скажи відверто, прямо і по суті - що тобі не подобається?
Те що люди не сидять мовчки, як бидло, а відстоюють власні права, протестують проти швондерів? Хто як може, незаконні методи залишимо на совісті паліїв. Чи ти живеш у коробці без двору і їнші мають так же жити? Що?


Москалів не любив завдовго до того, як це стало мейнстрімом.
 
Profile  PM  @    Top
Operator
Написано Jun 19 2007, 10:57.     Номер поста в теме: 148 Цитировать


Owner


Ответов: 23747





QUOTE (Нарк @ Jun 19 2007, 11:52)
якi падонкi! жах! А ще називають себе громадянським суспiльством!

Гадаю є країни, в яких таких швондерів позбавили б не параші, а голів. Це в нас народ ще дуже терплячий...


Москалів не любив завдовго до того, як це стало мейнстрімом.
 
Profile  PM  @    Top
Night Cat
Написано Jun 19 2007, 13:19.     Номер поста в теме: 149 Цитировать


Advanced Member


Ответов: 1736





Operator, я просто пытаюсь развернуть взгляд на проблему с другой стороны.
Почему бы не вглянуть на это с т.з. человека уже вложившего деньги в квартиру строящегося дома? Или такое еще на практикуется?

Вы же просто тупо не хотите, чтобы рядом возник еще один дом. И все вот эти вот обстоятельства про жизненную необходимость детских, спортивных площадок размером с футбольное поле, видятся как притянутые за уши.
К тому же никто этого отнимать не собирается. Будет лишь немного по-другому.

QUOTE
Хто як може, незаконні методи залишимо на совісті паліїв.

Ох, как мы сразу готовы незаконность действий перекинуть на совесть поджигателей.
А если были бы жертвы..?

Кстати, я таки не совсем понял смысл и связь с темой твоего "простирадла".
Каким боком относятся дома на Мстиславской к охране исторических и культурных мест позле библиотеки Короленко?

Порой мне кажется, что ты не совсем понимаешь что такое настоящее "уплотнение".
 
Profile  PM    Top
Operator
Написано Jun 19 2007, 14:36.     Номер поста в теме: 150 Цитировать


Owner


Ответов: 23747





QUOTE
Почему бы не вглянуть на это с т.з. человека уже вложившего деньги в квартиру строящегося дома? Или такое еще на практикуется?
Вы же просто тупо не хотите, чтобы рядом возник еще один дом.
Тобто поглянути на це з точки зору людини, що бажає отримати якісь блага (квартиру в центрі) за рахунок позбавлення нормальних життєвих умов інших людей? Це значить ми (мешканці будинків) повинні враховувати його (їх) інтереси, при тому що інтереси наші не враховано? Як на мене, щось тут неадекватно виходить з інтересами... smirk.gif Чи не так?
Та й вкладають гроші тут не люди в квартири, а конкретні швондери в будинок, щоб отримати максимально можливий підйом на розпродажу житла через його розташування в центрі.
Night Cat, я тобі ще раз наводжу приклад - неподалік, поруч з іншими будинками 9-ти і 5-ти поверхів, будується пара нових багатоповерхівок. Але будуються вони не на дитячому спортмайданчику і не у їх дворах. Будівництво на занедбаній ділянці де були приватні хатинки. Там протестів нема. Спокійно будують. І, повертаючись до теми про людину, що вкладає кошти в будівництво квартир, скажу що я в такому разі не стану вкладати кошти в майбутній будинок у дворі інших.
QUOTE
И все вот эти вот обстоятельства про жизненную необходимость детских, спортивных площадок размером с футбольное поле, видятся как притянутые за уши.
К тому же никто этого отнимать не собирается. Будет лишь немного по-другому.
А це і є футбольне (хокейне) поле. Я жив у "хрущовці", у дворі якої був подібний майданчик. У деяких сусідніх дворах теж, тобто навіть у дворах п'ятиповерхівок. Я там гуляв і знаю що вони потрібні.
А "трохи по-іншому" - це менше дерев, менше трави, менше майданчиків, більше парковок, більше асфальту, більше народу. Зрештою, більше порушених будівельних і санітарних державних норм.
Знову повертаючись до теми вкладення коштів людьми - у відеосюжеті мешканець будинку 81, побудованого на вкладені кошти, свідчить про вкладення коштів в т.ч. в цей майданчик. Тепер приходять дяді і вирішують на цьому місці "підняти" кілька мільйонів.
QUOTE
Ох, как мы сразу готовы незаконность действий перекинуть на совесть поджигателей.
А если были бы жертвы..?
А на кого ж? До чого тут я і тисячі інших мешканців?
QUOTE
Кстати, я таки не совсем понял смысл и связь с темой твоего "простирадла".
Зв'язок у підставі з адресами. У випадку з бібліотекою дано дозвіл на забудову по вул. Чернишевського, 3, а розпочинали будувати у дворі бібліотеки по пр. Миру. В нашому випадку теж повідомлено про неправильно вказану адресу в дозволі. Це ткий прийом швондерів-уплотнітєлєй.
QUOTE
Порой мне кажется, что ты не совсем понимаешь что такое настоящее "уплотнение".
Так розкажи. Тема підходяща. wink.gif

Этот ответ отредактировал Operator Jun 19 2007, 14:39


Москалів не любив завдовго до того, як це стало мейнстрімом.
 
Profile  PM  @    Top
Страниц: (13) « Первая ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Анонимных пользователей)
0 Пользователей:
186 ответов с Sep 27 2006, 12:39 Подписаться на тему | Отправить тему | Распечатать тему

<< Политика
ОтветитьДобавить темуНовый опрос

 



Support by Dust


  RSS лента  web counter Перепечатка материалов приветствуется с гиперссылкой на "https://forum.cn.ua"