www.cn.ua
www.cn.ua
 Приветствуем Гость ( Войти | Зарегистрироваться )
 Правила форума  Фото-галерея
Поиск| Пользователи| Помощь 

>>Правила форума (18-09-2002)

Страниц: (373) « Первая ... 293 294 295 296 297 [298] 299 300 301 302 303 ... Последняя » ( Перейти к первому непрочитаному ответу ) ОтветитьДобавить темуНовый опрос
Українські новини - 2, ... і не тільки
« Следующий старейший | Следующий новейший » Подписаться на тему | Отправить тему | Распечатать тему
Dust
Написано May 25 2017, 13:45.     Номер поста в теме: 4456 Цитировать


Admin


Ответов: 18936





Operator,
QUOTE
1) ну йоптить, слово "хунта" в одному тексті зі згадкою слів "Україна", "Київ" і т.п. - і будь-ласка, механізм.

Когда формализуешь нормально, тогда и приходи.
QUOTE
2) і що заважає посадити на поток Івана з "коробочкою"? В державі, де функціонують "фабрики тролів" для незрівнянно дрібніших справ.

Вот и ЗОЖ...
Яндекс это не государственная компания. Единственное что их беспокоит это стоимость их акций.




Ты скажи мне мой хороший, и еще чего нибудь....
 
Profile  PM  @    ICQ    Top
Operator
Написано May 25 2017, 17:46.     Номер поста в теме: 4457 Цитировать


Owner


Ответов: 23747





Dust, так а при чому тут належність компанії, приватна чи державна, якщо мова йде про доволі специфічну державу?
"Вконтакте" теж не держкомпанія. Що не заважає їм відкрито повідомляти, що вони зливають в ФСБ все що треба (вище я цитував).
І ми ж добре пам'ятаємо, що раз твоя, Паші Дурова, приватна компанія щось не хоче зливати, то компанія буде не твоя.

QUOTE
Когда формализуешь нормально, тогда и приходи.
Типу знущаєшся?
Гаразд. Формулюю третій раз.
Є описаний тобою "алгоритм ранжирования" тільки за кількістю переглядів. Що заважає його доповнити якими-небудь автоматичними "надбудовами", наприклад, за певними словами в тексті?
Як хвалений "алгоритм ранжирования" для кожного заголовка визначає певне місце? Числовим значенням, правильно?
Отже, попередньо створюємо масив слів, які можуть зустрічатися в текстах новин. В нього відповідно до "ідеологічної правильності" із встановленням кожному значення коефіцієнта, більшого ("good") або меншого ("bad") одиниці.
Додаємо слова, наприклад: Путін - 1,5, киевская хунта - 1,4, Новороссия - 1,3 Лавров - 1,25 каратели 1,2 і тому подібне.
І "погані" слова на зразок: санкции - 0,7, Навальный - 0,72, колорадская лента - 0,75, ракета упала - 0,8 і так далі.
А після роботи згаданого тобою алгоритму його результат поправляється коефіцієнтом на основі програмного моніторингу тексту. Наприклад, якщо в тексті згадані Путін, хунта, Новороссия, Лавров і каратели, буде коефіцієнт 4 (хоча верхню межу можна обмежити про всяк випадок).
Але це так, "технодрочерство". І звісно, навряд чи зможуть числові оцінки оцінити сарказм, жарт і т.п.
Повторюю: надійніше й простіше посадити на поток ідеологічно правильних Іванів.


Москалів не любив завдовго до того, як це стало мейнстрімом.
 
Profile  PM  @    Top
bpm
Написано May 25 2017, 17:51.     Номер поста в теме: 4458 Цитировать


Говнометчик


Ответов: 7223





QUOTE
Експерт Ольга Хоменко та Анатолій Амелін запропонували два сценарії вирішення питання продажу землі в Україні
Сценарій 1 передбачає обмеження доступу для іноземців, купівлю землі в межах 500 га на 1 бенефіціара.
Сценарій 2 – відкриття ринку землі для іноземців за умови обмеження купівлі 500 га на 1 бенефіціара.
user posted image



"я голосовала за Атрошенко, к присоединению его к ПР тоже была морально готова",
"мне милее "батьковская" несвобода за минималку", - SvetW ©
 
Profile  PM    Top
Dust
Написано May 26 2017, 02:12.     Номер поста в теме: 4459 Цитировать


Admin


Ответов: 18936





Operator, Да нет никакого яндекса. Там полсотни иванов вбивают ключевые слова в экзель, другая половина быстро просматривает, когда ты поиск вдруг попользовал и тебе отвечает.
Для нормальной формализации нужно понимать контекст, нужно учитывать искажения слов, различные специальные случаи, и для чего? Потому что ты решил что это какую то повестку формирует? Я вот пользуясь яндесом когда нада порыться и гугла маловато даже не сразу вспомню как у них страница выглядит потому что а) есть поле поиска, б) есть ya.ru с идеальным интерфейсом.



Добавлено:(May 26 2017, 03:12)
bpm, Пусть все скупят... Я тут недавно читал про дорогу которую турки делали и обслуживают, где то на западной украине, так туда говорят экскурсии водят...


Ты скажи мне мой хороший, и еще чего нибудь....
 
Profile  PM  @    ICQ    Top
Operator
Написано May 26 2017, 17:48.     Номер поста в теме: 4460 Цитировать


Owner


Ответов: 23747





Нічого про погук я не говорив (там слід дійсно програмно організовувати і за іншими параметрами).
Я кажу про можливість маніпулювання видечаю заголовків на порталі. Такий сервіс, як, скажімо, http://www.ukr.net


Москалів не любив завдовго до того, як це стало мейнстрімом.
 
Profile  PM  @    Top
Dust
Написано May 28 2017, 05:03.     Номер поста в теме: 4461 Цитировать


Admin


Ответов: 18936





Operator, Я просто расширил и дополнил твой шаблон "посади ивана", но поскольку идея не твоя, то она кажется тебе сомнительной. Поздравляю - это параноя

Какие доказательства тебе нужны - код почитаешь? На сервер зайдешь? Поименный список сотрудников яндекса с указанием должностных обязанностей устроит? Манипулировать можно чем угодно, если ты владелец ресурса. Подкрутить тебе счетчик постов на форуме? Или в твоих личных сообщениях заменить "хохол" на "москаль"? Нет проблем...
В качестве домашнего задания подумай - почему этого не происходит. Подсказка - ровно потому же, почему касперский антивирус а не троян.


Ты скажи мне мой хороший, и еще чего нибудь....
 
Profile  PM  @    ICQ    Top
Operator
Написано May 28 2017, 15:04.     Номер поста в теме: 4462 Цитировать


Owner


Ответов: 23747





QUOTE (Dust @ Сьогодні, 05:03)
Манипулировать можно чем угодно, если ты владелец ресурса.

Ох, ну слава яйцям...
QUOTE
В качестве домашнего задания подумай - почему этого не происходит.
Запитання містить спірне твердження.
Власне що можна обговорювати після заяви прес-служби "Вконтакта" про їхню співпрацю з ФСБ у форматі "що захочуть - все дамо".
QUOTE
Подсказка - ровно потому же, почему касперский антивирус а не троян.
Ну да, продається в коробці з написом "антивірус"
І функціонери "Касперського" якшаються з ФСБшниками. Ні, ні, яка параноя! Просто компанія для відвідування лазні. З ким не буває. Щоб все начистоту

В контексті останніх тенденцій пропоную приказку, скоро може стати актуальна: "Как визами по вате".


Москалів не любив завдовго до того, як це стало мейнстрімом.
 
Profile  PM  @    Top
Dust
Написано May 29 2017, 10:14.     Номер поста в теме: 4463 Цитировать


Admin


Ответов: 18936





Operator,
QUOTE
Запитання містить спірне твердження.

Не содержит. Твой счетчик постов как и твои ЛС остались неприкосновенны.

QUOTE
І функціонери "Касперського" якшаються з ФСБшниками.

Знаешь ты за-е-бал. Я тебе неделю назад написал - в тот же день когда в касперском найдут руткит/троян стянет последним днем компании. Но до тебя не доходит, начинаешь тут про мифических функционеров рассказывать. Избавь меня от выслушивания твоих розовых фантазий.

QUOTE
В контексті останніх тенденцій пропоную приказку, скоро може стати актуальна: "Как визами по вате".

— Доктор, мне кажется, у меня параноя.
— Почему вы так решили?
— Вчера я отошел на 5 минут от компьютера в туалет, а когда вернулся — в браузере уже была реклама туалетной бумаги.


Ты скажи мне мой хороший, и еще чего нибудь....
 
Profile  PM  @    ICQ    Top
Operator
Написано May 29 2017, 23:10.     Номер поста в теме: 4464 Цитировать


Owner


Ответов: 23747





QUOTE
Знаешь ты за-е-бал. Я тебе неделю назад написал - в тот же день когда в касперском найдут руткит/троян
Да, я такой
І файли на відправку в лабораторію контору на вибір тро... антивіруса Звісно ж, перевірити на віруси під мікроскопом.

Яндекс: найдется усё!. Шукають Мабуть трояни з руткітами
Стаття 111 КК, яку раптом почали застосовувати в останні роки, хоча можна б було раніше і менше б було наслідків.

Этот ответ отредактировал Operator May 30 2017, 02:10


Москалів не любив завдовго до того, як це стало мейнстрімом.
 
Profile  PM  @    Top
Dust
Написано May 30 2017, 08:29.     Номер поста в теме: 4465 Цитировать


Admin


Ответов: 18936





Operator, Бинари чтоле? И много там личной информации? Давно ты в программисты записался?


Ты скажи мне мой хороший, и еще чего нибудь....
 
Profile  PM  @    ICQ    Top
Operator
Написано May 30 2017, 08:46.     Номер поста в теме: 4466 Цитировать


Owner


Ответов: 23747





Хто сказав, що тільки "бинари" вдправляє? А як же, наприклад, документи з підступними макросами?
Хоча ось особисто я це лайно покинув у давні роки через те, що воно гальмує комп не гірше за віруси. Риється, риється, скотиняка... Виключно по "бинарях" мабуть.


Москалів не любив завдовго до того, як це стало мейнстрімом.
 
Profile  PM  @    Top
bpm
Написано May 30 2017, 08:57.     Номер поста в теме: 4467 Цитировать


Говнометчик


Ответов: 7223





Мощнота
Почему СБУ ворвалась с обысками в Эльдорадо, или Ватавизоры наступают.
user posted image

Этот ответ отредактировал bpm May 30 2017, 09:55


"я голосовала за Атрошенко, к присоединению его к ПР тоже была морально готова",
"мне милее "батьковская" несвобода за минималку", - SvetW ©
 
Profile  PM    Top
Dust
Написано May 30 2017, 09:32.     Номер поста в теме: 4468 Цитировать


Admin


Ответов: 18936





Operator, Используй только текстовые файлы, а лучше вообще вернуться в MS-DOS, тогда никакая зараза не сможет тебя обломить

Добавлено:(May 30 2017, 10:32)
bpm, Борьба с ветряными мельницами на государственном уровне.


Ты скажи мне мой хороший, и еще чего нибудь....
 
Profile  PM  @    ICQ    Top
bpm
Написано May 30 2017, 09:55.     Номер поста в теме: 4469 Цитировать


Говнометчик


Ответов: 7223





QUOTE
bpm, Борьба с ветряными мельницами на государственном уровне.

Охлос безмолствует, потому будут дальше гнуть.


"я голосовала за Атрошенко, к присоединению его к ПР тоже была морально готова",
"мне милее "батьковская" несвобода за минималку", - SvetW ©
 
Profile  PM    Top
savvato1
Написано May 30 2017, 10:21.     Номер поста в теме: 4470 Цитировать


Advanced Member


Ответов: 2815





bpm, пртомучтоатоипутиннападет


Любое общество, поступающееся каплей свободы ради капли стабильности, не заслуживает ни стабильности, ни свободы!
Бенджамин Франклин
 
Profile  PM  @    Top
Страниц: (373) « Первая ... 293 294 295 296 297 [298] 299 300 301 302 303 ... Последняя »
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Анонимных пользователей)
0 Пользователей:
5592 ответов с Jul 11 2013, 23:18 Подписаться на тему | Отправить тему | Распечатать тему

<< Политика
ОтветитьДобавить темуНовый опрос

 



Support by Dust


  RSS лента  web counter Перепечатка материалов приветствуется с гиперссылкой на "https://forum.cn.ua"