www.cn.ua
www.cn.ua
 Приветствуем Гость ( Войти | Зарегистрироваться )
 Правила форума  Фото-галерея
Поиск| Пользователи| Помощь 

>>Правила форума (18-09-2002)

Страниц: (374) 1 [2] 3 4 5 6 7 ... Последняя » ( Перейти к первому непрочитаному ответу ) ОтветитьДобавить темуНовый опрос
Черниговские новости, ... и не только
« Следующий старейший | Следующий новейший » Подписаться на тему | Отправить тему | Распечатать тему
Кащей
Написано Apr 22 2004, 14:02.     Номер поста в теме: 16 Цитировать


Full Member


Ответов: 794





QUOTE
но служить-то ведь кому-то надо..

Любая служба за ваши гроши smile.gif


Средства массовой информации не менее опасны, чем средства массового уничтожения.

Петр Капица
 
Profile  PM  @    Top
Operator
Написано May 1 2004, 23:07.     Номер поста в теме: 17 Цитировать


Owner


Ответов: 23747





QUOTE (Night Cat @ Apr 22 2004, 14:47)
Я понимаю, что у каждого "своя хата с краю", но служить-то ведь кому-то надо.., не так-ли?

А там сільських - відсотків 80%. Я маю на увазі в армії, а не такі частини, як у нас в місті, в яких майже всі - тутешні...
В кого на що грошенят вистачає - в кого відмазати, в кого - за 300 метрів від дому притулити. biggrin.gif

Додано: (May 1, 2004, 11:57 pm)
Пiдпал партiйного офiсу
. Вночi 22 квiтня на балкон офiсу НРУ в Прилуках невiдомими було кинуто запалювальну сумiш — пошкоджено дверi, балкон та плакат "До падiння режиму Кучми залишилося... днiв". Як повiдомили в обласному управлiннi МВС, на мiсце подiї виїжджала слiдчо-оперативна група, яка виявила запальничку, рештки пластмасової пляшки iз запахом паливно-мастильного матерiалу та рештки тканини, що згорiла.
. Пiдпал стався напередоднi приїзду до Прилук голови обласної державної адмiнiстрацiї В.Мельничука та його заступникiв. На засiданнi "круглого столу" в мiськiй радi голова обласної органiзацiї НРУ В.Лабазов звинуватив у причетностi до пiдпалу владу.

Додано: (May 2, 2004, 12:07 am)
01-05-2004, 14.52 Чернігівці закликали йти геть олігархічно-кланову корумповану владу на чолі з Кучмою-Януковичем-Медведчуком
ДАЛІ - прес-служба "НУ"


Москалів не любив завдовго до того, як це стало мейнстрімом.
 
Profile  PM  @    Top
God
Написано May 1 2004, 23:10.     Номер поста в теме: 18 Цитировать


Full Member


Ответов: 818





/Интересно, за сколько можно сейчас откупится от армии?
 
Profile  PM  @    Top
Operator
Написано May 1 2004, 23:43.     Номер поста в теме: 19 Цитировать


Owner


Ответов: 23747





http://www.voenkom.cn.ua/price.htm


Москалів не любив завдовго до того, як це стало мейнстрімом.
 
Profile  PM  @    Top
God
Написано May 1 2004, 23:53.     Номер поста в теме: 20 Цитировать


Full Member


Ответов: 818





Operator
/Это типа прикол? У меня не открывает...
 
Profile  PM  @    Top
Operator
Написано May 2 2004, 00:00.     Номер поста в теме: 21 Цитировать


Owner


Ответов: 23747





biggrin.gif God, а ти думав - вже прайси на відмазку розкладають по інтернету??


Москалів не любив завдовго до того, як це стало мейнстрімом.
 
Profile  PM  @    Top
God
Написано May 2 2004, 00:11.     Номер поста в теме: 22 Цитировать


Full Member


Ответов: 818





/ smile.gif Тю... Я хотел прайсы скачать сравнить с киевскими (http://voenkomat.kiev.ua) smile.gif
 
Profile  PM  @    Top
Operator
Написано May 10 2004, 18:13.     Номер поста в теме: 23 Цитировать


Owner


Ответов: 23747





Чернiгiв — не зона!
В атмосферi абсолютної засекреченостi пройшли в Чернiговi 29 квiтня збори з висунення кандидатом у президенти В.Януковича. На цей захiд студентiв зганяли примусово пiд наглядом викладачiв, а начальник обласного управлiння охорони здоров'я М.П.Дейкун видав наказ, в якому зобов'язував працiвникiв медичних закладiв пiд розписку отримати запрошення i з'явитися на збори. Вхiд до примiщення обласної фiлармонiї, де вiдбувалося зiбрання, був блокований "Беркутом" та коротко стриженими молодиками. При моїй спробi пройти до залу я був затриманий охороною за допомогою якихось невідомих людей. У цей час на вулицi стався напад на члена УНП, який поширював агiтацiйнi матерiали. До нього застосували грубу фiзичну силу, вирвали з рук газети i листiвки. Мiлiцiя спокiйно спостерiгала за ситуацiєю i втрутилась лише тодi, коли нападники зникли з мiсця подiї. Як потiм з'ясувалося, це були учнi з радiомеханiчного технiкуму, де за збiгом обставин працює дружина заступника голови облдержадмiнiстрацiї В.Тканка.
Склалось враження, що висування Януковича вiдбувалося в зонi особливого режиму, куди наглядачi не мають права допускати громадян. Це невипадково, адже в Прилуцькiй виховнiй колонiї проходили молодi роки нинi дiючого прем'єр-мiнiстра України. Цi подiї ще раз переконливо засвiдчили, що до президентської влади в Українi рвуться сили, для яких гласнiсть, поряднiсть, благороднiсть, демократiя — поняття невiдомi, незрозумiлi i, головне, знати вони цього не хочуть. Прислужники Януковича мрiють лише про диктатуру.
© Андрiй Глухенький, м.Чернігів


Москалів не любив завдовго до того, як це стало мейнстрімом.
 
Profile  PM  @    Top
Night Cat
Написано May 10 2004, 23:27.     Номер поста в теме: 24 Цитировать


Advanced Member


Ответов: 1736





QUOTE
Любая служба за ваши гроши

QUOTE
А там сільських - відсотків 80%. Я маю на увазі в армії, а не такі частини, як у нас в місті, в яких майже всі - тутешні...
В кого на що грошенят вистачає - в кого відмазати, в кого - за 300 метрів від дому притулити

QUOTE
Интересно, за сколько можно сейчас откупится от армии?


Так а что вы тогда при таком раскладе еще хотите ? smoke.gif
Конечно, служат пускай "кто угодно - только не я", вы же все поголовно исключительно гении, и вам туда ну никак не можна. smoke.gif
Все небось про "Объедененную Европу" мечтаете.
Правильно Кучма сказал: "Фантазеры" biggrin.gif
 
Profile  PM    Top
God
Написано May 10 2004, 23:33.     Номер поста в теме: 25 Цитировать


Full Member


Ответов: 818





Night Cat
/ Дарагой, мне это - уже не грозит.
 
Profile  PM  @    Top
Operator
Написано May 11 2004, 12:31.     Номер поста в теме: 26 Цитировать


Owner


Ответов: 23747





Ти тут чучму не цитуй. Теж мені, знайшов розумника...

QUOTE
служат пускай "кто угодно - только не я", вы же все поголовно исключительно гении
Здається, в нас були теми, в яких можна пожувати ці питання. Стосовно ж "нас", чи хто там мався на увазі, то це вже точно не загрожує. Здається, в нас по _одному_ разу в "армію" загребають?


Москалів не любив завдовго до того, як це стало мейнстрімом.
 
Profile  PM  @    Top
Night Cat
Написано May 11 2004, 14:21.     Номер поста в теме: 27 Цитировать


Advanced Member


Ответов: 1736





QUOTE
Здається, в нас були теми, в яких можна пожувати ці питання.

А их хоть жуй, хоть не жуй, - как там в поговорке?
"Хочешь жни, а хочешь куй - все равно получишь ***"
 
Profile  PM    Top
God
Написано May 11 2004, 16:42.     Номер поста в теме: 28 Цитировать


Full Member


Ответов: 818





/ Поговорка в оригинале по-другому звучит-то...
 
Profile  PM  @    Top
Кащей
Написано May 17 2004, 08:34.     Номер поста в теме: 29 Цитировать


Full Member


Ответов: 794





Народ, кто-нибудь в курсе сплетней по поводу того, что нескольких военных аэродромах Черниговской области будут расположены военные базы НАТО?

Получаешь замечание за дублирование постов.

Этот ответ отредактировал Dust May 17 2004, 09:13


Средства массовой информации не менее опасны, чем средства массового уничтожения.

Петр Капица
 
Profile  PM  @    Top
shizoid
Написано May 17 2004, 10:56.     Номер поста в теме: 30 Цитировать


Advanced Member


Ответов: 1035





что бы служить всегда люди найдутся!!!! А те, кто уже можно сказать устроился в жизни? Как им быть? Потерять почти год... не каждый согласится уйти из тепленького местечка, тем более такими усилиями добытого. Вот новобранцы и бегут, и я считаю, что правильно делают, я тоже наверно скоро побегу, когда дяди военные вспомнят про меня. А в армию пусть идут будущие менты, им все равно мозги не нужны.


ядерный взрыв...смертельно красиво...жаль, что не вечно...
 
Profile  PM  @  ICQ    Top
Страниц: (374) 1 [2] 3 4 5 6 7 ... Последняя »
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Анонимных пользователей)
0 Пользователей:
5604 ответов с Apr 9 2004, 11:26 Подписаться на тему | Отправить тему | Распечатать тему

<< Политика
ОтветитьДобавить темуНовый опрос

 



Support by Dust


  RSS лента  web counter Перепечатка материалов приветствуется с гиперссылкой на "https://forum.cn.ua"