www.cn.ua
www.cn.ua
 Приветствуем Гость ( Войти | Зарегистрироваться )
 Правила форума  Фото-галерея
Поиск| Пользователи| Помощь 
Страниц: (3) [1] 2 3  ( Перейти к первому непрочитаному ответу ) ОтветитьДобавить темуНовый опрос
Авто на єврономерах
« Следующий старейший | Следующий новейший » Подписаться на тему | Отправить тему | Распечатать тему
Operator
Написано Jul 4 2017, 12:08.     Номер поста в теме: 1 Цитировать


Owner


Ответов: 23746





Гадаю, не варто повторюватися про нинішню ситуацію із нашим типу «ринком» б/в авто?

Є тут хтось, хто реально завіз й експлуатує авто без ганебно-грабіжницького "розмитнення"?
Яка схема?
Які дії? В які терміни? Приблизні витрати на ці дії?

Чи може хтось замислюється придбати?


Москалів не любив завдовго до того, як це стало мейнстрімом.
 
Profile  PM  @    Top
SoftR
Написано Jul 4 2017, 13:50.     Номер поста в теме: 2 Цитировать


Owner


Ответов: 10359





я тебе в ФБ скину линк на девочку которая предоставляет такие услуги.
1000 евриков просят до 5 лет без перезаезда. как я понимаю на фирму прибалтийскую регят а ты тут типа как представитель


Человек - очень умное создание и отлично умеет маскироваться под идиота.
 
Profile  PM  @    Top
bpm
Написано Jul 4 2017, 17:41.     Номер поста в теме: 3 Цитировать


Говнометчик


Ответов: 7223





Нет, что бы отменить растаможку на отмирающие средства передвижения прошлого уклада и развивать следующий технологический уклад - электрокары и производств аккумуляторных батарей, гаврики отдают 1000 ойро неизвестным личностям, подводя полстраны под криминал.

Этот ответ отредактировал bpm Jul 4 2017, 18:53


"я голосовала за Атрошенко, к присоединению его к ПР тоже была морально готова",
"мне милее "батьковская" несвобода за минималку", - SvetW ©
 
Profile  PM    Top
Buran
Написано Jul 4 2017, 18:00.     Номер поста в теме: 4 Цитировать


Advanced Member


Ответов: 1706





QUOTE (SoftR @ Сьогодні, 13:50)
я тебе в ФБ скину линк на девочку которая предоставляет такие услуги.
1000 евриков просят до 5 лет без перезаезда. как я понимаю на фирму прибалтийскую регят а ты тут типа как представитель

таких девочек на каждом углу, Оператор спрашивает про конкретный пример
 
Profile  PM  @    Top
Operator
Написано Jul 4 2017, 19:00.     Номер поста в теме: 5 Цитировать


Owner


Ответов: 23746





SoftR, та я вже і хлопчиків цих наслухався. У одних 2+3 роки, а інші кажуть, що слід раз на півроку докупати страховку литовську, щоб не зняли там з реєстрації.
Тут цікавість ппочути не тих осіб, які хочуть гроші за послуги, а реальних користувачів.
На вулиці звісно теж можна причепитися із запитаннями до когось

QUOTE
Нет, что бы отменить растаможку ...
bpm, які "гаврики" мають відмінити? Я?

Тут великі гроші робляться на тому, що практично знищена велика ніша ринку. І віддавати ніхто не збирається.
А коли у травні надумали впихнути податок 2 євро в день, народ таки зібрався і домігся відміни.
Хоча я ось х.з. як вони там думають робити великі гроші з того, що мертве і вже замінене мільйоном напівлегальних авто з пробігом. Довічно "ланоси" продавати з двигунами 1980-х років від "Таврії"?


Москалів не любив завдовго до того, як це стало мейнстрімом.
 
Profile  PM  @    Top
Expres
Написано Jul 4 2017, 20:26.     Номер поста в теме: 6 Цитировать


Advanced Member


Ответов: 1040





схема ввоза авто изза бугра


http://www.speedtest.net/my-result/4576894895
[img]http://www.speedtest.net/my-result/4576894895[/img]
 
Profile  PM  @  ICQ    Top
Viktors
Написано Jul 6 2017, 13:01.     Номер поста в теме: 7 Цитировать


Member


Ответов: 299





Точно не разобрался. Но вижу все больше и больше таких авто в Чернигове...
 
Profile  PM  @    Top
krog
Написано Jul 6 2017, 15:23.     Номер поста в теме: 8 Цитировать


Member


Ответов: 299





А поліція їх часто зупиняє? Просто цікаво, чого мені чекати, поки буду місяць у відпустці в Україні на своєму авто.
 
Profile  PM  @  ICQ    Top
Viktors
Написано Jul 6 2017, 20:37.     Номер поста в теме: 9 Цитировать


Member


Ответов: 299





Со слов знакомого (малознакомого), за год останавливали 4 раза. Надоело, плюнул, продал
 
Profile  PM  @    Top
Operator
Написано Jul 6 2017, 21:05.     Номер поста в теме: 10 Цитировать


Owner


Ответов: 23746





krog, це ж не та ситуація. Якщо інше громадянство і авто юридично твоє.
Хоча, по суті, в будь-якому разі не їхнє собаче діло, чиє авто, бо нині можна їздити на чужобу без дурних довіреностей, як колись у 1990-х.

Viktors, може в нього авто вже "злетіло з реєстрації" там і доводилося хабаря їм сувати?
По суті прапорець на номері - теж не їхнє собаче діло, їхня справа - дотримання ПДР. І в переліку причин зупинки немає нічого про іноземний номер.


Москалів не любив завдовго до того, як це стало мейнстрімом.
 
Profile  PM  @    Top
krog
Написано Jul 7 2017, 10:35.     Номер поста в теме: 11 Цитировать


Member


Ответов: 299





Громадянство українське. Авто на польських номерах, але юридично моє (без інших співвласників), оскільки я резидент з дозволом на тимчасове проживання в Польщі.
Питання стосувалось частоти безпричинних зупинок.
 
Profile  PM  @  ICQ    Top
Operator
Написано Jul 7 2017, 23:06.     Номер поста в теме: 12 Цитировать


Owner


Ответов: 23746





krog, це напевно 10 днів, а потім - варіанти: перезаїзд, довідка від лікаря, папери з автосервісу...
Я до безпричинних зупинок звик з часів мото. В середньому одна на тисячу км і це при тому, що по місту не їздив.

До питання зупинок і дойо... до номерів, зі свіжого:




Москалів не любив завдовго до того, як це стало мейнстрімом.
 
Profile  PM  @    Top
krog
Написано Jul 7 2017, 23:37.     Номер поста в теме: 13 Цитировать


Member


Ответов: 299





Operator, в моєму випадку 60 днів:
QUOTE
При наличии временного консульского учета (ВКУ) Вы можете въехать на 60 дней в году (разницы нет - хоть 60 сразу, хоть по частям).
 
Profile  PM  @  ICQ    Top
manager
Написано Jul 12 2017, 20:00.     Номер поста в теме: 14 Цитировать


Advanced Member


Ответов: 1517





Мне лично предлагали такой расклад по литовцам: услуги по первичному привозу и проч 800 евро. Плюс условный корытос 15-18 летний 2500 евро. Если сильно повезет, то до ближайшего ТО корытоса будет год (это как я понимаю, если нынешний владелец украинец продает, ну даже не владелец, но не важно), а так три месяца может быть вполне. Несвоевременный ТО влечет за собой автоматическое снятие с учета в стране регистрации. Я так прикинул расходы на два года, ТО 300, негр 300 за два года, услуги извозчиков (если лично все не петлять) скорее всего 400 за два года, страховки европейские плюс наша осаго, в общем корытос этот будет очень активно тянуть бабло с "владельца", помимо технических расходов на поддержку в тонусе фаршированных составляющих (турбины, пневма, общая проводка). Плюс повышенное внимание полиции, нужна хорошая интеллектуальная подготовка и постоянная готовность к многочасовому противостоянию.
__
Ликбез
https://youtu.be/itW0TyTMhxY

Этот ответ отредактировал manager Jul 12 2017, 20:00
 
Profile  PM  @    Top
Operator
Написано Jul 13 2017, 01:11.     Номер поста в теме: 15 Цитировать


Owner


Ответов: 23746





manager, у схемі "вічний транзит" обіцяють на 5 років.
В Литві ТО - на два роки (зокрема й через це звідти так багато авто), а потім, як втирають, ще просять відстрочку на три роки. "Верблюд", "негр" і т.п. не потрібен.
Страховка - по 15 євро на місяць, при цьому по півроку прострочки можна, після чого знов на місяць, тобто 30 євро на рік.
Ну правда штраф 8500 грн, якщо митниця не буде хлопати вухами півроку, після чого вже не має права на цей штраф.

З огляду на витрати (до півтисячі євро) це була б адекватна вартість "растаможки". Якби можна було б завозити б/в корчі по 2-3-4 тисячі.
Але ж ні: і сам не гам (що там на ЗАЗі зкручують? Майже нічого?) і людям не дам (заборона реєстрації у МРЕВ імпортних корчів до 2010 року).

Додано:(Jul 13 2017, 01:11)
Цього мужичка з лікбезом я вже давно знаю ))
Тут ще про "транзит": https://youtu.be/zjDFZ-D5iiY?t=4m30s


Москалів не любив завдовго до того, як це стало мейнстрімом.
 
Profile  PM  @    Top
Страниц: (3) [1] 2 3 
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Анонимных пользователей)
0 Пользователей:
39 ответов с Jul 4 2017, 12:08 Подписаться на тему | Отправить тему | Распечатать тему

<< Гараж
ОтветитьДобавить темуНовый опрос

 



Support by Dust


  RSS лента  web counter Перепечатка материалов приветствуется с гиперссылкой на "https://forum.cn.ua"